Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

POLSKIE RODZYNKI ZE SZCZECINA W PÓŁFINALE
czwartek, 01 grudnia 2011 22:25

Zawodnicy z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo–Wychowawczej w Szczecinie pod nazwą STERNIK SZCZECIN doszli aż do półfinałów i zajęli bardzo wysokie czwarte miejsce. STERNIK SZCZECIN była jedyną drużyną reprezentującą w półfinałach POLSKE na tych Mistrzostwach. Tym samym zostali najwyżej sklasyfikowaną polską drużyną. Ogromne gratulacje dla NASZYCH CHŁOPCÓW.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Domów Dziecka
w Piłce Nożnej „Nadzieja na Euro“, 24-25 września 2011,
KS Drukarz, Park Skaryszewski, Warszawa

 

 

 
II MISTRZOSTWA POLSKI DOMÓW DZIECKA W PIŁCE NOŻNEJ KONIN 2011
czwartek, 01 grudnia 2011 21:59

Nasi chłopcy reprezentujący Wielofunkcyjną  Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą „STERNIK” stanęli do walki z 16 innymi drużynami z całej Polski. Zawody trwały dwa dni i odbywały się na Stadionie im. Mariana Paska w Koninie. W zmaganiach piłkarskich udział wzięło16 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Polsce: Bydgoszcz, Gorzów Wlkp., Gdańsk, Kielce, Kosewo, Piotrków Trybunalski, Szamotuły, Turek, Zielona Góra.

Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Konina Józef Nowicki a także Komitet Olimpijski - Prezes Andrzej Kraśnicki. Gościnnie był Król Polskich Kibiców Andrzej "BOBO" Bobowski. Drużyna ze Szczecina nie była faworytem tych mistrzostw  aczkolwiek uległa tylko w finale zdobywając tym samym tytuł Wicemistrza Polski.

 
Zakończenie Sezonu Zimowego 2010
sobota, 26 listopada 2011 15:58

Tak zakończyliśmy sezon zimowy 2010.

 

 

 

 

 

 
XVI Finał Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Osiedlowych o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Szczecina
sobota, 26 listopada 2011 15:15

Organizowany przez Radę osiedla Arkońskie-Niemierzyn i Wielofunkcyjną Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Szczecinie został zakończony. Wśród podstawówek najlepsze okazała się drużyna z Pomorzan, a w śród gimnazjów: os. Arkońskie-Niemierzyn.
 
Warszawa 2010 - XVI Halowe Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej
sobota, 26 listopada 2011 15:09

W dniach 30 kwietnia – 3 maja 2010 roku w Warszawie odbyły się XVI Halowe Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej im. Kazimierza Deyny. W zawodach wzięła udział reprezentacja Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej ze Szczecina

Zawody odbyły się w hali sportowej warszawskiej Wojskowej Akademii Technicznej. W imprezie poza „Sternikiem” wzięło udział 15 zespołów z całej Polski. W programie mistrzostw znalazł się turniej piłki nożnej oraz koszykówki. W drużynie „Sternika” wystąpiło ośmiu najlepszych sportowców placówki.

 

 

 
Powstanie Ligi
piątek, 25 listopada 2011 16:35
W listopadzie 2009 roku z inicjatywy Specjalistycznej Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Pogotowie Opiekuńcze” im. Konstantego Maciejewicza, powstała Liga Piłki Nożnej dla wychowanków Domów Dziecka i Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych. W dniu 19 listopada 2009 r. w hali sportowej przy ul. Narutowicza odbyła się uroczysta inauguracja rozgrywek Ligi Piłki Nożnej. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście, dyrektorzy placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz przedstawiciele MOPR. Ligę otworzyła Pani dyrektor Pogotowia Opiekuńczego w Szczecinie. Gościem honorowym był Łukasz Żebrowski (obecnie piłkarz Pogoni 04 Szczecin, 28 krotny reprezentant Polski w piłce futsalowej, wychowanek Pogoni Szczecin, który rozegrał 17 spotkań w ekstraklasie polskiej oraz były zawodnik Floty Świnoujście, aktualnie występującej w I lidze).
W sezonie zimowym mecze LIGI odbywały się regularnie w hali sportowej MOSIR przy ulicy Narutowicza. Zgodę na korzystanie z hali wydała Pani Elżbieta Masojć –Zastępca Prezydenta Miasta Szczecin. W sezonie letnim zawody będą rozgrywane na boisku przy ul.Łabędziej 4.

 

 
Graliśmy dla WOŚP
czwartek, 24 listopada 2011 22:12
 
OD KOPANIA DO GRANIA – KRÓTKA HISTORIA STERNIKA
poniedziałek, 31 października 2011 00:46
W marcu 2011 roku mijają trzy lata klubu Sternik choć jego historia sięga odleglejszych czasów. Wszystko zaczęło sie w 2005 roku w Pogotowiu Opiekuńczym przy ul. Łabędziej,  gdy grupa V (średnich chłopców) wyzwała na mecz piłkarski grupę VI (starszych chłopców). Wtedy to młodsi chłopcy prowadzeni prze Pana Sławka wygrali swój pierwszy mecz ze starszymi kolegami, prowadzonymi przez pana Łukasza. Od tamtej pory grupy grały ze sobą wielokrotnie, w większości potyczek zwycięsko wychodzili starsi chłopcy, choć młodszym nigdy nie można było zarzucić braku woli walki i chęci zwycięstwa. W tamtym czasie placówka nie dysponowała sprzętem sportowym a jedynie posiadała dwie piłki od gry i 6 koszulek pozyskanych od klubu piłkarskiego Chemika Police, w którym za młodzieńczych lat grał Pan Łukasz. Kolejne koszulki otrzymaliśmy od Pana Marka i tym samym nasze spotkania rozgrywane były w oryginalnych strojach piłkarskich. Po roku gry między grupami pojechaliśmy na pierwszy turniej piłkarski do Wielgowa, gdzie jeździmy regularnie, co roku do dziś. Wynik naszego zespołu nie był rewelacyjny ale na pewno sam wyjazd okazał sie bardzo przydatny. Od  tamtej pory zaczęliśmy wyszukiwać rozgrywek piłkarskich i aktywnie uczestniczyć w życiu sportowym w mieście.

 

 
LIGA Sezon lato 2011
poniedziałek, 31 października 2011 00:41

W dniu 6.O4.2011 roku Liga Placówek Opiekuńczo Wychowawczych i Domów Dziecka zakończyła już trzecią edycję. To już półtorej roku jak spotykamy się i wspólnie gramy. Zakończyliśmy sezon zimowy 2010/2011 i tym samym rozpoczęliśmy czwartą edycję - sezon lato 2011. W Lidze nastąpiły niewielkie zmiany, mianowicie odeszły drużyny z Polic i Tanowa a dołączyły kolejne palcówki z Łobza i Renic. W trakcie uroczystości odbyła się koronacja Mistrza Ligi sezon zima 10/11, zostały wręczone puchary i nagrody dla najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza oraz nagroda FAIR PLAY. Mistrzem sezonu zimowego 10/11 została drużyna z Wiosła, wicemistrzem - Sternik, trzecie miejsce na podium zajęła drużyna z Jedynki. Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów. Rozegraliśmy pierwszą kolejkę sezonu Lato 2011.

 

 
Zakończenie sezonu letniego 2011 Ligi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
piątek, 30 września 2011 15:49

IV EDYCJA ZA NAMI ...

W dniu 06.10.2011r.  na boisku przy ul. Łabędziej 4 w Szczecinie  zakończyła się IV Edycja  Ligii Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych i Domów Dziecka „Liga MN Sport dla Dzieci”. W zawodach, które trwały od kwietnia do października wzięło udział 10 drużyn ze Szczecina i województwa.  Między innymi były drużyny reprezentujące miasto Police,  Łobez oraz Renice. Organizatorem całej Ligii jest Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo–Wychowawcza w Szczecinie. W uroczystym dniu zakończenia Ligii wręczono puchary, dyplomy, statuetki oraz drobne upominki. Które zostały ufundowane przez Panią dyrektor Barbarę Bartoszewicz.  Podziękowania za duży wkład i pomoc w organizowaniu Ligii złożono Pani Agnieszce Bobrzyckiej oraz wszystkim osobom przyczyniającym się do działalności Ligii.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 następna > ostatnia >>
Strona 18 z 18