Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Mecz Polska - Andora
wtorek, 05 czerwca 2012 14:28

Dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w dniu 3 czerwca 2012 roku zostały zaproszone do udziału w meczu towarzyskim Polska-Andora w Warszawie. Jednocześnie nasi najmłodsi wychowankowie mieli niewątpliwy zaszczyt wprowadzić piłkarzy drużyny gości na stadion Legii w Warszawie. Emocje były ogromne. Mimo męczącej, wielogodzinnej podróży nasze dzieciaki spisały się na medal. Wchodząc na stadion zapomniały o zmęczeniu, dzielnie wprowadziły drużynę Andory, podawały piłki, które zawodnicy wykopywali w stronę kibiców.

 

 

 

 
Pod Platanami
poniedziałek, 04 czerwca 2012 14:07

W dniu 3 czerwca 2012r. mieliśmy okazję promować Nasz Uczniowski Klub Sportowy „Sternik” podczas XI Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych „POD PLATANAMI” na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Na Naszym stoisku prezentowaliśmy osiągnięcia, puchary, medale stroje i prace (rękodzieło) uczestników Klubu. Nasze dzieciaki bardzo aktywnie wspierały i pomagały. Rozdaliśmy mnóstwo ulotek i cukierków, pomalowaliśmy wiele buziek każdy kto nas odwiedził nie szczędził miłych słów. Wszystkim dziękujemy i do zobaczenia za rok.

 

 

 
MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE NOŻNEJ DOMÓW DZIECKA - Warszawa 2012
środa, 16 maja 2012 06:38

Zawodnicy STERNIKA odnoszą znaczące sukcesy sportowe. Dwa tygodnie temu w trakcie MISTRZOSTW POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ DOMÓW DZIECKA po raz kolejny zdobyli wicemistrzostwo Polski. Jest to dla chłopców ogromny sukces i wielka motywacja do dalszej, ciężkiej pracy. Ich wysiłki zostały również zauważone przez organizatorów zawodów -Stowarzyszenie NADZIEJA NA EURO. Nasi młodzi piłkarze zostali bowiem powołani do utworzenia polskiej reprezentacji w piłce nożnej na arenie międzynarodowej. Jest to dla naszego klubu niewątpliwy zaszczyt i wielka radość.

W dniach 12 – 13 maja na stadionie miejskim przy ul. Łazienkowskiej 3 (stadion Legii) w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Europy Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. W zawodach wzięły udział drużyny:

 

 
ZAKOŃCZENIE SEZONU PIŁKARSKIEGO
środa, 18 kwietnia 2012 15:21

W dniu 16 kwietnia 2012 roku w placówce odbyło się zakończenie V edycji Ligi Piłki Nożnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych i Domów Dziecka sezon 2011/2012.


 
Wielkanoc 2012 ze STERNIKIEM
czwartek, 12 kwietnia 2012 06:17

Uczniowski Klub Sportowy STERNIK wystąpił do Gminy Miasta Szczecin z ofertą organizacji Świąt Wielkanocnych dla dzieci przebywających w placówce. „Sternikowi” przyznana została dotacja w ramach realizacji zadania publicznego. Dzięki temu dzieciaki z UKS Sternik spędziły Święta nad morzem.

 

 

 

 
SREBRNE CHŁOPAKI ZE SZCZECINA
środa, 04 kwietnia 2012 15:36

PODCZAS XVII Halowych Mistrzostwach Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej im. Kazimierza Deyny wystartowało 14 najlepszych drużyn z całej. Zawody odbywały się w Warszawie na pięknej hali sportowej w dniach 31.03-01.04 2012. Drużyna ze Szczecina była reprezentowana przez 8 zawodników i trenera. Nasi chłopcy przyjechali do Warszawy dzień wcześniej aby odpocząć po podróży. W pierwszy dzień zawodnicy rozegrali 4 mecze w grupie eliminacyjnej uzyskując pierwsze miejsce i awans do grupy półfinałowej.

 

 

 

 
OTWARCIE BOISK ORLIK W IŃSKU
poniedziałek, 26 marca 2012 08:25

W dniu 22 marca 2012 roku Burmistrz Ińska Pan Andrzej Racinowski zaprosił dzieci z naszej placówki do udziału w uroczystości otwarcia KOMPLEKSU BOISK ORLIK oraz rozegrania meczy piłki nożnej.

Uroczystość rozpoczął Burmistrz Ińska, przywitał zaproszonych gości, opowiedział o inwestycji, trudach z nią związanych i wielkim, końcowym sukcesie. Odbyło się poświęcenie obiektu oraz przecięcie wstęgi. Na ręce dyrektora Zespołu Szkól w Ińsku zostały złożone symboliczne piłki sportowe. Następnie dzieci i młodzież z Centrum Oświatowo Kulturalnego w Ińsku przedstawiły krótki występ artystyczny.

 

 

 
STERNIK NA BUKOWYM
poniedziałek, 27 lutego 2012 14:45

Za nami szósta edycja halowego cyklu piłkarskiego Bukowe Cup. Zawody ściągnęły do hali sportowej na Osiedlu Bukowym blisko 200 małych piłkarzy i mniej więcej drugie tyle kibiców. Tym razem oprócz zespołów szczecińskich w niektórych kategoriach gościliśmy także ekipy ze Stargardu i Dolic. Młodzi zawodnicy ze "Sternika" rywalizowali w roczniku 99 i młodsi. Bardzo dobrze sie zaprezentowali na tle zespołów klubowych takich jak ARKONIA, POGOŃ czy BŁĘKITNI STARGARD. Nasi chłopcy walczyli jak równy z równym i przegrali tylko jeden mecz, dwa remisując i dwa wygrywając, zdobywając w ten sposób bardzo wysokie trzecie miejsce w turnieju. Zdobyliśmy też nagrodę indywidualna dla najlepszego strzelca turnieju. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

 

 

 
Nadzieja na Euro
czwartek, 16 lutego 2012 11:34

 

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej „Nadzieja na Euro“, 24-25 września 2011, KS Drukarz, Park Skaryszewski, Warszawa

Szczegóły na stronie: www.nadziejanaeuro.pl

 
SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI KS STERNIK
poniedziałek, 02 stycznia 2012 13:36

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI KS STERNIK

przy Wielofunkcyjnej Placówce

Opiekuńczo-Wychowawczej w Szczecinie w 2011r.

 

Sport dzieci i młodzieży

z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Szczecinie

Dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Szczecinie mają ogromną możliwość uprawiania sportu. W placówce pod nazwą STERNIK działa koło miłośników sportu, w ramach którego działają sekcje np: piłki nożnej, rowerowa. Sekcją wiodącą, cieszącą się największą popularnością wśród dzieci i młodzieży jest piłka nożna, która podzielona jest na sekcję męską i żeńską. Obecnie w placówce trenuje ponad 40 wychowanków i wychowanek z rożnych filii. Dodatkowo dzieci biorą udział w innych dyscyplinach sportowych takich jak koszykówka, tenis stołowy, pływanie, biegi.

 
Strona 17 z 19