Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Aktualności
II MISTRZOSTWA POLSKI DOMÓW DZIECKA W PIŁCE NOŻNEJ KONIN 2011
czwartek, 01 grudnia 2011
Nasi chłopcy reprezentujący Wielofunkcyjną  Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą „STERNIK” stanęli do walki z 16 innymi drużynami z całej Polski. Zawody trwały dwa dni i odbywały się na Stadionie im. Mariana Paska w Koninie. W zmaganiach piłkarskich udział wzięło16 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Polsce: Bydgoszcz, Gorzów Wlkp., Gdańsk, Kielce, Kosewo, Piotrków Trybunalski, Szamotuły, Turek, Zielona Góra.

Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Konina Józef Nowicki a także Komitet Olimpijski - Prezes Andrzej Kraśnicki. Gościnnie był Król Polskich Kibiców Andrzej "BOBO" Bobowski. Drużyna ze Szczecina nie była faworytem tych mistrzostw  aczkolwiek uległa tylko w finale zdobywając tym samym tytuł Wicemistrza Polski.

 

 
Zakończenie sezonu letniego 2011 Ligi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
czwartek, 01 grudnia 2011

IV EDYCJA ZA NAMI ...

W dniu 06.10.2011r.  na boisku przy ul. Łabędziej 4 w Szczecinie  zakończyła się IV Edycja  Ligii Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych i Domów Dziecka „Liga MN Sport dla Dzieci”. W zawodach, które trwały od kwietnia do października wzięło udział 10 drużyn ze Szczecina i województwa.  Między innymi były drużyny reprezentujące miasto Police,  Łobez oraz Renice. Organizatorem całej Ligii jest Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo–Wychowawcza w Szczecinie. W uroczystym dniu zakończenia Ligii wręczono puchary, dyplomy, statuetki oraz drobne upominki. Które zostały ufundowane przez Panią dyrektor Barbarę Bartoszewicz.  Podziękowania za duży wkład i pomoc w organizowaniu Ligii złożono Pani Agnieszce Bobrzyckiej oraz wszystkim osobom przyczyniającym się do działalności Ligii.

 
Wizyta Superniani
wtorek, 29 listopada 2011
W sobotę 5 listopada gościła u nas Superniania. Rozmawiała z dziećmi i spędziła w placówce noc. Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze, Pani Dorota jest niezwykle ciepłą osobą, zyskała sympatię i zaufanie naszych dzieci. Wychowankowie przygotowali dla Pani Doroty rysunki oraz śpiewali piosenki. Spotkanie z Supernianią było fantastycznym przeżyciem, dzieci miały wiele pytań, z chęcią też opowiadały o sobie.
 
Dzień Dziecka
wtorek, 29 listopada 2011

 

Dzień dziecka w naszej placówce!

 
Zmagania w finale...
sobota, 26 listopada 2011

XVI FINAŁ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN OSIEDLOWYCH O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA SZCZECINA

Organizowany przez Radę osiedla Arkońskie-Niemierzyn i Wielofunkcyjną Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Szczecinie został zakończony. Wśród podstawówek najlepsze okazała się drużyna z Pomorzan, a w śród gimnazjów: os. Arkońskie-Niemierzyn.

  
<< pierwsza < poprzednia 61 62 następna > ostatnia >>
Strona 62 z 62