Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Aktualności
Papieski marsz Nordic Walking z olimpijczykami
środa, 24 października 2012

Dnia 20 października 2012 roku dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej, pod czujnym okiem Pani Renaty wzięły udział w marszu Papieskim Nordic Walking z olimpijczykami. Dzieci wraz z wychowawcami dzielnie przeszły wyznaczoną trasę, która początek miała przy pomniku Jana Pawła II a kończyła się na polanie sportowej Lasu Arkońskiego. Na miejscu uczestnicy mogli skosztować pysznej grochówki oraz posilić się świeżutkimi pączkami.

 

 

 
Pasowania na Ucznia
wtorek, 23 października 2012

19 października odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na Ucznia zerówki i kl.I. Uczniowie po krótkim występie artystycznym przystąpili do „Testu na ucznia”. Pierwsze zadanie polegało na wybraniu przyborów szkolonych i przedmiotów, które należy umieścić w tornistrze. Następnie dzieci losowały z kosza jabłka, do których były przymocowane karteczki z zagadkami. Test wypadł pomyślnie.

 

 

 
Dzień Edukacji Narodowej 12 X 2012 ,, Kabaret - ,,,Lekcja ogólna”
wtorek, 23 października 2012

Podczas tegorocznego święta Edukacji Narodowej czas pedagogom i pracownikom placówki umilił występ uczniów z naszego Zespołu Szkół. Nieoczekiwanie na scenie pojawiła się przezgrabna nauczycielka w stylowym swetrze z minionej epoki, zielonych koralach i ekskluzywnych beżowych koturnach, która rozbawiła publiczność swoją stanowczością i piskliwymi słowami ,,Cisza!” (w jej rolę wcielił się Marcin Zieliński z 3 klasy gimnazjum).

 

 

 

 
Pokazowa lekcja chemii
wtorek, 16 października 2012

15 października br. uczniowie klas gimnazjalnych wzięli udział w „Pokazowej lekcji chemii ORLEN” 9 w ramach projektu pod patronatem Polskiego koncernu Naftowego ORLRN). Tematem lekcji była ropa naftowa. Podczas pokazu gimnazjaliści przyjrzeli się mieszaninie ropy naftowej z wodą oraz ropie w naturalnej postaci.

 

 

 

 
Konkurs plastyczny w Tęczowym Domku
wtorek, 16 października 2012

W dniu 12 października w Tęczowym Domku gościliśmy Państwa Siegfrieda i Ingrid Logall. Państwo Logall znaleźli się w komisji oceniającej prace plastyczne najmłodszych dzieci z Tęczowego Domku. Tematyka konkursu była oczywiście dowolna maluszki w wykonanie rysunków włożyły całe swoje serduszka.

 

 

 

 
Wizyta w sadzie
wtorek, 16 października 2012

Dnia 15.10.2012 grupa 11 wychowanków z trzech grup pionu interwencyjnego i troje wychowawców udało się do sadu, który znajduje się jadąc w kierunku Polic. Wyjazd miał na celu integracje grup z pionu interwencyjnego oraz prace na rzecz placówki. W przeciągu kilkunastu minut zebraliśmy 4 duże skrzynki jabłek. Po zbiorach można było pobawić się z psem właściciela i zjeść tyle jabłek na ile mieliśmy ochotę.

 

 

 

 
Niespodzianka od AB BECHCICKI
wtorek, 16 października 2012

Przemiłą niespodziankę dla naszych dzieci przygotowała spółka AB Bechcicki. Prezes – Pan Adam Bechcicki zaprosił naszych podopiecznych do kina, Mc Donalda oraz na zakupy. 43 wychowanków naszej placówki otrzymało bony podarunkowe do zrealizowania w sieci sklepów. Jest to finał akcji „AB Bechcicki dla dzieci”.

 

 

 

 
Konkurs ENERGIA ODNAWIALNA został rozstrzygnięty
poniedziałek, 15 października 2012

Konkurs dotyczący pozyskiwania energii odnawialnej, ogłoszony przez Pana Adama Stadnika - właściciela Windpol Serwis Sp. z o.o oraz Pana Norberta Kiderysa - właściciela Renpro Sp. z o.o został oficjalnie rozstrzygnięty.

 

 

 

 
Wyprawa do ELEKTROWNI WIATROWEJ Karścino
piątek, 05 października 2012

Młodzież z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej została zaproszona do zwiedzenia niezwykłej „farmy”. Pan Adam Stadnik - właściciel  Windpol Serwis Sp. z o.o oraz Pan Norbert Kiderys - właściciel Renpro Sp. z o.o. zorganizowali i sfinansowali niezwykły wyjazd do elektrowni wiatrowej w Karścinie.

 

 

 

 
„Pieczony ziemniak” w Brzózkach
wtorek, 02 października 2012

Wychowankowie naszej placówki po raz kolejny zostali zaproszeni do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Brzózkach. Dzięki uprzejmości i życzliwości Pani Gabrieli Giluń, dzieciaki spędziły cudowne chwile na łonie natury.

Wychowankowie czas spędzony w ośrodku Pani Gabrieli wspominają bardzo mile, wracają zadowoleni i pełni wrażeń.

W imieniu dyrekcji placówki oraz wychowanków bardzo gorąco dziękuję za zorganizowanie dzieciom czasu wolnego, sympatyczną atmosferę oraz wielką życzliwość..

 

 
Strona 61 z 68
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1061