Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Aktualności
BIEG POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ
czwartek, 17 stycznia 2013

Po raz kolejny zawodnicy Klubu Sportowego STERNIK wzięli udział w 7 już biegu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Policz się z cukrzycą.

Program „Policz się z cukrzycą” zainicjowany był przez WOŚP w 2006 roku. Inicjatywa ma na celu przybliżenie społeczeństwu problemów z którymi borykają się diabetycy, zniwelowaniu uprzedzeń społecznych a także nakłonienie producentów żywności do zamieszczania na etykietkach produktów spożywczych informacji o wymiennikach węglowodanowych i białkowo-tłuszczowych, w celu ułatwienia chorym dobrania właściwej dawki insuliny.

 

 
Święta Bożego Narodzenia w Pogorzelicy - grudzień 2012
piątek, 28 grudnia 2012

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędziliśmy w nietypowy sposób, atrakcyjny, wesoły i sportowy. Byliśmy w Pogorzelicy… prócz tradycyjnej świątecznej uczty, prezentów i wielu wzruszeń czekała nas niezwykła przygoda.

 

 

 

 
Oj działo się działo, diabły, anioły niezła zadyma…
czwartek, 27 grudnia 2012

Dnia 20 grudnia 2012 roku zakończyliśmy pierwszy etap współpracy pomiędzy ACK US, a naszą placówką w ramach projektu „T jak Teatr”. Końcowym efektem naszej współpracy było przedstawienie „Jasełek”. Zanim jednak doszło do przedstawienia tak kunsztownie przygotowanej sztuki, długo pracowaliśmy nad jej realizacją.

 

 

 

 
Mikołajki w Novotelu
piątek, 21 grudnia 2012

Po raz kolejny przedstawiciele NOVOTELU zaprosili nasze dzieciaki do udziału w przesympatycznym spotkaniu. Tym razem mieliśmy przyjemność spotkać się przy okazji zabawy mikołajkowej.Bardzo serdecznie dziękuje Pani Ani Kaźmierczak, która zawsze o nas pamięta i dokłada wszelkich starań aby dzieci były szczęśliwe i uśmiechnięte.

 

 

 

 
STERNIK WYGRYWA
środa, 19 grudnia 2012

Drużyna STERNIKA z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Szczecinie wygrała XI Ogólnopolski „mikołajkowy” Halowy Turniej Piłki Nożnej który odbył się 08.12.2012r. w Gorzowie Wielkopolskim. Chłopcy ze Szczecina zmierzyli się z drużynami z Wrocławia, Sulęcina, Gorzowa Wielkopolskiego, Szamotuł, Zielonej Góry oraz Wolsztyna.

 

 

 

 
Warsztaty w Domu Grabarza
poniedziałek, 17 grudnia 2012

Nasi wychowankowie wzięli udział w niezwykłym wieczorze w Domu Grabarza. Dnia 12 grudnia mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach , gdzie tworzyli śliczne ozdoby choinkowe, Pan Przemek Głowa - znany szczeciński przewodnik przeczytał fragmenty wybranych  książek.

 

 

 

 
MIKOŁAJKI W SANIDZE
piątek, 14 grudnia 2012

6 grudnia nasze zerówiaki wraz z panią Małgosią wzięły udział w wyjątkowym balu przebierańców. Jego główną atrakcją było spotkanie ze Świętym Mikołajem. Impreza odbyła się w Ośrodku Kultury Saniga, z którym od lat współpracujemy. Organizatorką balu była wspaniała i wielka duchem pani Renatka Matysek. Dzięki jej dobremu sercu i bezinteresowności najmłodsi uczniowie naszej szkoły każdego roku szkolnego dwa razy w tygodniu bezpłatnie uczestniczą w zajęciach rytmiki.

 

 

 

 
Portret MIKOŁAJA
piątek, 14 grudnia 2012

6 grudnia w naszej szkole nagrodzono laureatów konkursu plastycznego pt. „Portret Mikołaja”. W konkursie brały udział dzieci z klas 0-III. Jury miało trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo ładne. Po długim zastanowieniu komisja w składzie pani wicedyrektor Eryka Cichowska i pan pedagog Paweł Cretti, nagrodzili trzy prace:

 

 

 

 
Gratulacje dla Mileny
środa, 12 grudnia 2012

Wychowankowie naszej placówki wzięli udział w konkursie organizowanym przez SAP Polska Sp. z o.o. w Warszawie na kartkę świąteczną. Wśród laureatów znalazła się nasza podopieczna Milena. Z pracy, którą wykonała Milena powstały śliczne kartki świąteczne, które firma przesłała swoim kontrahentom.

 

 

 

 
Kiermasz w Urzędzie Miasta
środa, 12 grudnia 2012

Dnia 11 grudnia w holu Filharmonii Szczecińskiej odbył się kiermasz ozdób świątecznych. Również mieliśmy tam swoje stoisko, ozdób było co niemiara, śliczne, kolorowe, błyszczące. Nasze dzieciaki wykonały drzewka z siana, orzechów i papieru, były bombki, kalendarze, kartki bożonarodzeniowe, mikołaje i wiele innych wytworów terapii zajęciowej. Można było podziwiać i zakupić prace organizacji samorządowych i jednostek pomocy społecznej.

 

 

 

 
Strona 54 z 64