Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Aktualności
Finisz ze złotem
piątek, 22 grudnia 2017

Niedziela 17 grudnia 2017 roku dla zawodników Centrum Opieki nad Dzieckiem Sternik była bardzo udana. Drużyna ze Szczecina rozegrała w Gorzowie Wlkp. Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy.

 
Młodzi Sternikowcy
piątek, 22 grudnia 2017

W miniony weekend 16 grudnia 2017 młodzi reprezentanci Centrum Opieki nad Dzieckiem Sternik rozegrali mikołajkowy turniej piłkarski. Zawody odbywały się na hali sportowej Seminarium Duchownego w Szczecinie.

 
Mikołajki w Tęczowym
piątek, 22 grudnia 2017

W Mikołajki wychowanków z Tęczowego domku odwiedził Mikołaj z Elfami. W role tych wspaniałych gości wcieliła się młodzież z Technikum TEB przy ul. Wojska Polskiego.

 
Jak ryby w wodzie
piątek, 22 grudnia 2017

Wychowankowie Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie chętnie uczestniczą w regularnych zajęciach na basenie.

 
Ognisko
poniedziałek, 18 grudnia 2017

Pożegnanie lata i powitanie jesieni w POW Maciejkowa przystań, uroczyście obchodziliśmy podczas ogniska integracyjno-rekreacyjnego.

 
Warsztaty świąteczne
poniedziałek, 18 grudnia 2017

13 grudnia w POW Maciejkowa przystań tworzyliśmy różne ozdoby i dekoracje z okazji świąt Bożego Narodzenia. Impreza ma na celu pobudzenie wyobraźni, kreatywności oraz zachęcenie do ciekawie i wspólnie spędzonego czasu.

 
Gala Obywatelska
poniedziałek, 18 grudnia 2017

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza to święto obchodzone corocznie 5 grudnia. Celem obchodów jest uznanie pracy wolontariuszy na całym świecie za ich trud, czas i umiejętności na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego.

 
Srebrne Chłopaki
czwartek, 14 grudnia 2017

W weekend 2-3 grudnia reprezentacja Centrum Opieki nad Dzieckiem im. Konstantego Maciejewicza w Szczecinie STERNIK uczestniczyła w Mistrzostwach Polski FUTSALU Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Gliwicach.

 
Mikołajkowy Fitness
czwartek, 14 grudnia 2017

W mikołajki dziewczęta z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Maciejkowa przystań” uczestniczyły w zorganizowanych zajęciach fitness.

 
Pomagamy
piątek, 01 grudnia 2017

Fundacja Strefa Melomana to młoda szczecińska organizacja skupiająca się na działaniach w zakresie muzyki, edukacji i kultury.

 
Strona 5 z 62