Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Aktualności
Biwak i nocne podchody Sternika i SPWD
czwartek, 26 lipca 2018

Dzieci ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego z wychowawcami oraz sportowcy Sternika wraz z trenerem w nocy z 10 na 11 lipca przeżyli nie lada przygodę – nocne podchody po ciemnym lesie, spanie w namiocie, grill i małe ognisko.

 
Dragon Laser Tag
czwartek, 26 lipca 2018

W deszczowe letnie popołudnie wychowankowie placówek opiekuńczo – wychowawczych Centrum Opieki nad Dzieckiem – Dom nad jeziorem oraz Osówka – udali się do Dragon Laser TAG. Dzieci bawił się w gry strategiczne oraz miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w pokojach zagadek.

 
DZIEŃ W KAJAKACH
czwartek, 26 lipca 2018

W dniu 13 lipca dzieci z Czereśniowego domku oraz Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dzięki uprzejmości właściciela SZCZECIN TOYS GARDEN spędziły cudowny dzień nad Dziewokliczem

 
Wizyta na stadionie Pogoni Szczecin
czwartek, 26 lipca 2018

Wychowankowie Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego, Maciejkowej Przystani i sportowcy Sternika w dniu 13 lipca odwiedzili stadion Pogoni Szczecin.

 
Biwakowanie na prawym brzegu!
czwartek, 26 lipca 2018

Istotnym elementem wakacji jest biwakowanie – spanie pod namiotem, opowieści przy ognisku do białego rana, a przede wszystkim czas spędzony na powietrzu.

 
Zabawy nad wodą!
czwartek, 26 lipca 2018

Ubiegłoroczne wypady na kajaki okazały się być na tyle popularne, iż w roku obecnym postanowiliśmy je powtórzyć.

 
Pokój pełen zagadek…
czwartek, 26 lipca 2018

Wakacje to między innymi czas odpoczynku i zabawy.

 
Rzym
czwartek, 12 lipca 2018

Wychowankowie Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie, którzy zostali powołani do kadry reprezentującej Polskę na Mistrzostwach Świata „Nadzieja na Mundial” przeżyli niesamowitą podroż do wspaniałego miasta, którym jest RZYM.

 
Zawody w Gorzowie Wlkp.
wtorek, 26 czerwca 2018

W miniona środę tj. 20 czerwca 2018 roku, reprezentanci Centrum Opieki nad Dzieckiem im. Konstantego Maciejewicza w Szczecinie STERNIK rozegrali kolejne zawody sportowe. Do Gorzowa pojechaliśmy w dość eksperymentalnym składem ale nie bez szans na medal.

 
POLSKA POLSKA GOLA
wtorek, 26 czerwca 2018

W piękne, wyczekiwane przez wielu kibiców piłki nożnej wtorkowe popołudnie 19 czerwca Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej rozpoczęła swoje zmagania na Mundialu 2018. Mistrzostwa Świata odbywają się w Rosji od 14 czerwca i kończą się wielkim finałem 15 lipca.

 
Strona 4 z 68
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1021