Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Wypoczynek i Rozrywka
Kolorowe wakacje nad Jeziorem Liptowskim
czwartek, 08 września 2016

TUCZNO… małe miasto ok. 140 km od Szczecina. Dnia 5 sierpnia o godzinie 9.30 dzieci z "Osówki", "Domu nad jeziorem" oraz "Domu na wzgórzu" wraz z opiekunami wyruszyły na wypoczynek letni. Na miejscu przywitała nas deszczowa aura, ale humory i "apetyt" na zabawę mieliśmy duży.

 
Piłkarska uczta trwa!!!
poniedziałek, 01 sierpnia 2016

Ledwo co zakończyły się Mistrzostwa Europy Francja 2016 w Piłce Nożnej a my znów maleliśmy wielkie sportowe emocje. W piękny lipcowy weekend 22-24 w Warszawie dobyły się IV Mistrzostwa Świata „Nadzieja na Mundial”.

 
Wakacje w Zakopanem
środa, 27 lipca 2016

10 lipca prawie pięćdziesięcioro dzieci z naszego Centrum wraz z wychowawcami udało się na wycieczkę do Zakopanego, by przez dziesięć dni zdobywać szczyty górskie i odkrywać uroki tatrzańskiej przyrody.

 
"Rejs ku dorosłości" – intensywne warsztaty w Fundacji Strefa Kobiet
czwartek, 23 czerwca 2016

W Fundacji Strefa Kobiet odbyły się dwa spotkania uczestników projektu "Rejs ku dorosłości". Zajęcia prowadziła Pani Małgorzata Mrozik prezes Fundacji.

 
SAMI SWOI III – OD(SŁOŃ) MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE
czwartek, 23 czerwca 2016

Dobry zawód to kapitał, jak go zdobyć - trzeba pytać...

 
Sternik pod Platanami
piątek, 17 czerwca 2016

5 czerwca 2016r. po raz czternasty odbyło się Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych "Pod Platanami".

 
Nasz Mały Festyn
wtorek, 14 czerwca 2016

1 czerwca 2016 roku w „Domu pod platanami“ świętowaliśmy Dzień Dziecka. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy wychowanków z „Tęczowego domku“.

 
Czekoladowy Dzień Dziecka
wtorek, 14 czerwca 2016

Pierwszy czerwca jest wyjątkowym dniem, dlatego też wychowankowie Tęczowego domku spędzili go w wyjątkowy sposób. Wspólnie udaliśmy się świętować ten dzień do restauracji „Czekoladowa” w Szczecinie.

 
Dzień Dziecka w „Domu nad jeziorem”
środa, 08 czerwca 2016

Jeden z najprzyjemniejszych dni w roku postanowiliśmy spędzić z dziećmi i wychowawcami "Czereśniowego domku”. Goście nie zawiedli, przybyli licznie i mogliśmy świętować w szerszym gronie.

 
Jak uratować mamę
poniedziałek, 06 czerwca 2016

Dnia 01.06. dzieci z "Maciejkowej przystani" udały się na seans filmowy do kina Pionier pod tytułem "Jak uratować mamę". Polski film anonimowy opowiadający o Adasiu i Anetce.

 
Strona 6 z 45
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1755