Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Wypoczynek i Rozrywka
Zakopane - lipiec 2011
wtorek, 06 grudnia 2011

Jak co roku Pani Dyrektor i nasi wychowawcy zorganizowali  nam wakacje pełne przygód, atrakcji i nowych doświadczeń.  W tym roku czekało na nas jednak nie lada wyzwanie – Tatry!!!!

Już w szale pakowania musieliśmy wykazać się rozsądkiem i odpowiedzialnością bowiem dobór właściwej odzieży i obuwia był niezwykle ważny, o czym przekonaliśmy się na własnej skórze. Potem wiele rozmów na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, szlakach górskich i bezpiecznego zachowania w trakcie podróży... i byliśmy gotowi by zdobywać najwyższe szczyty w Polsce.

 

 

 
Andrzejki 2011
piątek, 02 grudnia 2011

W dniu 30.11.2011 w naszej placówce odbył się Wieczór Andrzejkowy. Ten bardzo magiczny i wyjątkowy wieczór poprzedziło przedstawienie przygotowane przez koło teatralne „ Zielona Gęś”, w którym możemy rozwijać i realizować swoje pasje aktorskie. Nasi aktorzy zaprezentowali się na małej scenie w przedstawieniu pt: „Troglodyci”. Następnie w niepowtarzalnej atmosferze magii mogliśmy poznawać  zwyczaje i wróżby andrzejkowe. Każdy z nas mógł osobiście sobie powróżyć i od zaprzyjaźnionych czarownic dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości.

 

 

 
Mikołajki w Ińsku 2010
piątek, 25 listopada 2011

Tak wyglądały nasze mikołajki w Ińsku.

 

 

 

 

 
Klub Miłośników Koni zima 2009
piątek, 25 listopada 2011

Koło Miłośników Koni rozpoczęło swoją działalność w lutym 2009 roku. Naszymi opiekunami zostali pani Ola i pan Andrzej. Wielu z nas zostało zaproszonych na zebranie organizacyjne, na którym  opiekunowie opowiedzieli o  zasadach i regulaminie Koła oraz zadaniach i wyzwaniach, które nas czekają. Mogliśmy zadawać pytania, a nasi opiekunowie cierpliwie rozwiewali nasze wątpliwości. Dzięki uprzejmości Pana Pawła z OŚRODKA JEŹDZIECKIEGO "HORS-PRO" Stadninę odwiedzamy w każdy piątek.

 

 

 
Obóz sportowy w Sianożętach
poniedziałek, 31 października 2011

Do PIRACKIEJ PRZYGODY jechaliśmy busem do Kołobrzegu. Jak przyjechaliśmy na miejsce to przywitał nas Pirat, z którym weszliśmy do piwnicy i oglądaliśmy różne zabytki i przedmioty, którymi posługiwali się piraci. Był tam też kot i pies, którzy bardzo się lubili. Kot był wielki i miał na imię Robinson a pies – Zuzia. Potem bawiliśmy się, śpiewaliśmy piosenkę i była bitwa na poduszki. Było super.

 


 

 
Kolonie w Koninkach - wakacje 2010
poniedziałek, 31 października 2011

W dniach 29.06-12.07.2010r. drużyna STERNIKA przebywała na obozie letnim w malowniczo położonej górskiej miejscowości KONINKI. Obóz miał charakter sportowy a górzysty teren i malowniczy krajobraz powodowały, że treningi były dużo przyjemniejsze choć kosztowały nas dużo więcej potu i wysiłku. Każdy dzień rozpoczynał się poranna rozgrzewką i biegami po górskich szlakach, w trakcie wielu pięknych wycieczek podnosiliśmy i wzmacnialiśmy naszą kondycje. Podczas obozu odbyły się dwa turnieje piłkarskie, które rozegraliśmy z drużynami z Białorusi, Litwy (uczestnicy innych obozów), oraz miejscowej drużyny z Poręby Wielkiej- KONINKI. Rywalizacja podczas turnieju była bardzo zacięta i udało nam się zająć II i III miejsce.

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 następna > ostatnia >>
Strona 45 z 45
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1756