Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Uroczystosci
NAGRODY PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN 2011r.
wtorek, 20 grudnia 2011

W dniu 22 listopada 2011 roku, z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, ponad 20 wyróżniających się pracowników pomocy społecznej zostało uhonorowanych przez Prezydenta Miasta Szczecina. Nagrody zostały wręczone w trakcie MIEJSKICH OBCHODÓW DNIA PRACOWNIKA SOCJALNEGO w Sali Sesyjnej Rady Miasta Szczecin. Nagrody wręczał Pan Krzysztof Soska - zastępca prezydenta miasta. Jest to wyraz uznania za ich codzienną pracę i ogromne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

 

 

 

 
MAGICZNY DZIEŃ - JASEŁKA PRZY ŁABĘDZIEJ 2011r.
wtorek, 20 grudnia 2011

Przedstawienie Jasełkowe jest w naszej placówce tradycją. Od wielu lat dzieci przygotowują  tę niezwykłą uroczystość. Tegoroczne Jasełka były jednak wyjątkowo zaskakujące. W przedstawienie bowiem zaangażowały się nie tylko dzieci ale również dorośli. Wystąpili wychowawcy,  nauczyciel a nawet Pani z kadr. Swoim udziałem  w inscenizacji sprawili, że dzień ten długo pozostanie w naszej pamięci. Dostarczyli widzom wiele wzruszeń ale i wiele radości. Nasi dorośli artyści ubrani byli w profesjonalne stroje, które użyczyła nam Opera Szczecińska. Dzięki Dyrektorowi Opery Szczecińskiej -  Szymonowi Różańskiemu oraz Pani kierownik działu technicznego Agacie Tyszko mieliśmy do dyspozycji również  rekwizyty, takie jak reflektory, miecze, korony i wiele innych. Wykonaniem szopki zajęli się nasi niezawodni Panowie konserwatorzy, za co serdecznie dziękujemy.

 

 

 
Dzień Dziecka 2011
wtorek, 29 listopada 2011

Dzień Dziecka w naszej placówce to jeden z najważniejszych i najbardziej wyjątkowych dni w roku. W dniu tym odwiedza nas mnóstwo wyjątkowych i ważnych gości, a nasi wychowawcy, nauczyciele i zajmujący się nami specjaliści organizują mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Panie kucharki przygotowują słodkie pyszności. Pierwszego czerwca mamy również niepowtarzalną okazję spotkać wszystkich kolegów i koleżanki z innych lokalizacji placówki. W tym roku otrzymaliśmy w prezencie  ogromny tort, były tez pyszne pączki i lody. Odbyła się  loteria fantów, w której każdy z nas mógł wylosować wspaniałą nagrodę. Na każdym kroku organizowane były rozmaite gry, zabawy i konkursy. Dużą popularnością cieszyło się stanowisko: „ Malowanie twarzy”.

 

 

 
Tęczowy Domek
poniedziałek, 31 października 2011

„Tęczowy Domek” w strukturze placówki funkcjonuje od 1 stycznia 2008 roku. Przebywają w nim dzieci od trzeciego dnia do piątego roku życia, które:

Po urodzeniu nie zostały odebrane przez rodziców ze szpitala, zostały zgłoszone do adopcji, ich stan zdrowia nie wymaga dalszej hospitalizacji, a sąd rodzinny nie wydał jeszcze postanowienia o ustanowieniu rodziny adopcyjnej, umieszczeniu w rodzinnym pogotowiu opiekuńczym lub innej formie opieki zastępczej,

 

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>
Strona 8 z 8
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1664