Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Uroczystosci
Pasowania na Ucznia
wtorek, 23 października 2012

19 października odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na Ucznia zerówki i kl.I. Uczniowie po krótkim występie artystycznym przystąpili do „Testu na ucznia”. Pierwsze zadanie polegało na wybraniu przyborów szkolonych i przedmiotów, które należy umieścić w tornistrze. Następnie dzieci losowały z kosza jabłka, do których były przymocowane karteczki z zagadkami. Test wypadł pomyślnie.

 

 

 
Dzień Edukacji Narodowej 12 X 2012 ,, Kabaret - ,,,Lekcja ogólna”
wtorek, 23 października 2012

Podczas tegorocznego święta Edukacji Narodowej czas pedagogom i pracownikom placówki umilił występ uczniów z naszego Zespołu Szkół.

 

 

 

 
Międzynarodowy Dzień Dziecka w Szczecinie
poniedziałek, 24 września 2012

20 września 2012 roku w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Szczecinie przy ul. Wszystkich Świętych 66 po raz pierwszy odbył się festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

 

 

 

 
Wkrótce Międzynarodowy Dzień Dziecka
poniedziałek, 03 września 2012

20 września 2012 roku Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza wspólnie z Gimnazjum nr 20 im. Młodych Europejczyków w Szczecinie oraz organizacją „Junge Europäer” z Demmin organizują Światowy Dzień Dziecka.Festyn odbędzie się w siedzibie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Wszystkich Świętych 66.

 

 

 

 
Dzień Dziecka w Akademickim Ośrodku Jeździeckim
poniedziałek, 18 czerwca 2012

W dniu 15 czerwca wyruszyliśmy z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej na spotkanie z konikami w Akademickim Ośrodku Jeździeckim. Dzieci z radością oczekiwały tego spotkania i atrakcji z tym związanych. W napięciu dotarliśmy do Ośrodka gdzie już grupa studentów pod kierownictwem przygotowywała poczęstunek oraz zaplecze animacyjne. Na dzieci czekała wiecznie oblężona trampolina, tunel , namiot, zabawy z chusta animacyjną i innymi ciekawymi zabawkami i najbardziej oczekiwana przejażdżka koniem. Kolejki do tych wszystkich atrakcji były długie.

 

 

 

 
Sędzia Anna Maria Wesołowska w Szczecinie
piątek, 15 czerwca 2012

Pani Anna Maria Wesołowska przyjechała do Szczecina na zaproszenie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej. Zorganizowaliśmy wewnętrzne spotkanie oraz wykład dla pracowników placówki i zaproszonych gości: pracowników pomocy społecznej, wymiaru sprawiedliwości oraz placówek oświatowych.

Pani Anna odwiedziła również placówkę, rozmawiała z dziećmi. Na pożegnanie otrzymała upominek od naszych wychowanków.

 

 

 

 
Dzień Dziecka
wtorek, 05 czerwca 2012

W dniu 1 czerwca jak co roku w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej odbył się wielki festyn z okazji Dnia Dziecka. Na festynie było ponad 200 osób, w przygotowania tego święta zaangażowali się wszyscy pracownicy placówki. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi przedstawiciele miasta: Pani Urszula Pańka – wiceprzewodnicząca Rady Miasta, Pani Małgorzata Olejnik – dyrektor Wydziału Spraw Społecznych UM, Pan Jacek Cerebież-Trabicki -  zastępca dyrektora Wydziału Spraw Społecznych UM, oraz przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, fundacji i stowarzyszeń współpracujących z placówką, Policji oraz Straży Miejskiej.

 

 

 
DZIEŃ RODZINKI
poniedziałek, 28 maja 2012

W dniu 17 maja 2012 roku na terenie placówki odbył się ,,Dzień Rodzinki”. W imprezie udział brały dzieci z grup wsparcia dziennego oraz grup interwencyjnych. Rodzice, rodzeństwa przybyli bardzo licznie. Wszyscy razem brali udział w zawodach sportowych, były również konkurencje kulinarne oraz kącik dla malucha. Rodziny były podzielone na pięć drużyn, które zdrowo ze sobą rywalizowały. Wygrała drużyna pomarańczowa ,,morelki”, której gratulujemy. Wszystkie drużyny otrzymały wspaniałe nagrody. Mamy przygotowały przepyszne ciasta, którymi wszyscy się zajadali. Wychowawcy grup wraz z dziećmi przygotowali sałatki warzywne. Pod koniec było kosztowanie przygotowanych potraw oraz grill. Na zakończenie dzieci z grup interwencyjnych przygotowały w podziękowaniu dla rodziców piosenkę wraz z układem tanecznym oraz wręczyły własnoręcznie zrobione kwiatki. Wspólna zabawa, miła atmosfera, przepyszne jedzenie wprowadziło wszystkich w cudowny nastrój.

 

 
Sakrament bierzmowania
środa, 16 maja 2012

Dnia 15 maja 2012 roku o godzinie 19 w Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Kazimierza przy ulicy Broniewskiego 18, młodzież z naszej placówki przystąpiła do sakramentu bierzmowania.

Dzieci bardzo długo przygotowywały się do tej szczególnej uroczystości, aby świadomie przed biskupem wyznać wiarę. Do sakramentu w tym roku przystąpiło 9 wychowanków, uroczystość przebiegała w dużym skupieniu. Wychowankowie z radością uczestniczyli we mszy słuchając pięknego i pouczającego kazania.

 

 

 
PREZYDENT MIASTA SZCZECIN NASZYM GOŚCIEM
środa, 22 lutego 2012

Dnia 16 lutego 2012 roku miała miejsce w placówce wyjątkowa uroczystość. Gościliśmy PREZYDENTA MIASTA SZCZECINA PANA PIOTRA KRZYSTKA, PANIĄ DYREKTOR WYDZIAŁU ZDROWIA I POLITYKI SPOŁECZNEJ MAŁGORZATĘ OLEJNIK oraz przedstawiciela ZAKŁADU OŚWIETLENIA ENERGA Z SIEDZIBĄ W SOPOCIE - Kierownika WYDZIAŁU MARKETINGU ENERGA OŚWIETLENIE Spółka z o.o. PANA MARCINA STRZELCZYKA. Powodem tej sympatycznej wizyty było przekazanie nowoczesnego i energooszczędnego sprzętu gospodarstwa domowego, który służyć będzie dzieciom nowo otwartej filii placówki przy ul. Łosiowej.

 

 

 
Strona 7 z 8
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2235