Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Uroczystosci
Oj działo się działo, diabły, anioły niezła zadyma…
czwartek, 27 grudnia 2012

Dnia 20 grudnia 2012 roku zakończyliśmy pierwszy etap współpracy pomiędzy ACK US, a naszą placówką w ramach projektu „T jak Teatr”. Końcowym efektem naszej współpracy było przedstawienie „Jasełek”. Zanim jednak doszło do przedstawienia tak kunsztownie przygotowanej sztuki, długo pracowaliśmy nad jej realizacją.

 

 

 

 
MIKOŁAJKI W SANIDZE
piątek, 14 grudnia 2012

6 grudnia nasze zerówiaki wraz z panią Małgosią wzięły udział w wyjątkowym balu przebierańców. Jego główną atrakcją było spotkanie ze Świętym Mikołajem. Impreza odbyła się w Ośrodku Kultury Saniga, z którym od lat współpracujemy. Organizatorką balu była wspaniała i wielka duchem pani Renatka Matysek. Dzięki jej dobremu sercu i bezinteresowności najmłodsi uczniowie naszej szkoły każdego roku szkolnego dwa razy w tygodniu bezpłatnie uczestniczą w zajęciach rytmiki.

 

 

 

 
Portret MIKOŁAJA
piątek, 14 grudnia 2012

6 grudnia w naszej szkole nagrodzono laureatów konkursu plastycznego pt. „Portret Mikołaja”. W konkursie brały udział dzieci z klas 0-III. Jury miało trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo ładne. Po długim zastanowieniu komisja w składzie pani wicedyrektor Eryka Cichowska i pan pedagog Paweł Cretti, nagrodzili trzy prace:

 

 

 

 
Mikołajki
poniedziałek, 10 grudnia 2012

Dnia 6 grudnia jak co roku spotkaliśmy się na zabawie Mikołajkowej. Dla dzieci zostały przygotowane liczne konkursy, w których wychowankowie brali chętnie udział. Dla każdego zwycięzcy była przygotowana nagroda. Dzieci malowały z przewiązanymi szalikami oczami na brystolu Mikołaja, ścigały się na czas aby zrobić jak najdłuższy łańcuch z wycinanek.

 

 

 

 
Dzień pracownika pomocy społecznej w placówce
poniedziałek, 10 grudnia 2012

Z okazji tego wyjątkowego dla wszystkich pracowników placówki święta pedagodzy wraz z dziećmi z różnych filii przygotowali uroczystość. Dzieci przedstawiły krótkie występy, pięknie śpiewały i tańczyły, deklamowały również wiersze własnego autorstwa. Wychowawcy wraz z dziećmi upiekli przepyszne ciasta, własnoręcznie wykonali dekoracje i kwiaty dla pracowników.

 

 

 

 
Obchody dnia pracownika pomocy społecznej 2012
czwartek, 06 grudnia 2012

Po raz kolejny Prezydent Miasta Szczecina przyznał nagrody dla pracowników pomocy społecznej. Nagrody od Pana Piotra Krzystka odebrało 20 wyróżniających się poświęceniem oraz ogromnym zaangażowaniem osób, które pracują w Domach Pomocy Społecznej, Placówkach Opiekuńczych i w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie.

 

 

 

 
Blin 2
poniedziałek, 12 listopada 2012

Dnia 9.11.2012 roku grupa najstarszych wychowanków z pionu interwencji i socjalizacji na zaproszenie Akademickiego Centrum Kultury obejrzała spektakl pt: BLIN 2. Sztuka przedstawiała problemy współczesnego świata: zachwianą strukturę i wartość rodziny, uzależnienia od środków psychoaktywnych, zaburzone relacje w rodzinie pomiędzy ich poszczególnymi członkami.

 

 

 

 
Moda Łączy pokolenia
poniedziałek, 05 listopada 2012

Wychowankowie naszej placówki zostali zaproszeni do wzięcia udziału w imprezie „Moda łączy pokolenia” w ramach obchodów roku integracji międzypokoleniowej. Organizatorami tej imprezy byli: Dom Pomocy Społecznej przy ul. Romera w Szczecinie, Urząd Miasta Szczecin, Galeria Handlowa „Turzyn”, patronat medialny nad imprezą objęła Telewizja Szczecin.

 

 

 

 
4 latka Tęczowego Domku
poniedziałek, 05 listopada 2012

Cztery lata temu rzecz się ta działa - „Tęczowy Domek” na ul. Narożnej zaczyna działać. Dzieci szczęśliwe w pięknym Domu zamieszkały. Piękne pokoje, zabawki mają. Obecni jego mieszkańcy chcąc uczcić tą datę doniosłą, tradycję podtrzymując urodzinki Domkowi wyprawiają.

 

 

 
Zachowaj trzeźwy umysł
poniedziałek, 29 października 2012

Zespół Szkół Nr 14 systematycznie uczestniczy w kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W Szczecinie kampania trwa czwarty rok a nasi uczniowie są w niej od samego początku i co rocznie odbierają ogólnopolskie nagrody w konkursach plastycznych i sportowych. Kampania jest organizowana przez dziennikarzy radiowych z Poznania, a w naszym mieście przez Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta.

 

 

 
Strona 6 z 8
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2240