Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Uroczystosci
Sędzia Anna Maria Wesołowska ponownie odwiedziła naszych wychowanków
czwartek, 25 kwietnia 2013

22 kwietnia po raz kolejny gościliśmy osobę szczególną, postać znaną naszym dzieciom głównie z programu telewizyjnego, ale przede wszystkim orędowniczkę ochrony praw małoletnich, inicjatorkę tworzenia miejsc przesłuchań bezpiecznych i przyjaznych dziecku.

 

 

 

 
Ciężka praca naszych sportowców nagrodzona przez Prezydenta Miasta Szczecin
poniedziałek, 15 kwietnia 2013

W czwartkowy wieczór 11 kwietnia 2013 roku PREZYDENT MIASTA PIOTR KRZYSTEK wręczał wyróżnienia i nagrody dla sportowców, trenerów, działaczy, mecenasów oraz animatorów sportu. Uroczystość odbyła się w hali SDS.

 

 

 

 

 
Wielkanocne Śniadanie w „Maciejkowej przystani”
środa, 10 kwietnia 2013

31.03.2013 roku odbyło się w naszej placówce uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Śniadanie rozpoczęliśmy od życzeń i podzielenia się jajkiem ze święconki. Na każdego naszego wychowanka czekały również życzenia w formie pisemnej pozostawione na talerzu.

 

 

 

 
Miło, rodzinnie i świątecznie
piątek, 05 kwietnia 2013

W Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego odbyło się w dniu 28.03.13r. spotkanie z rodzicami połączone z warsztatami „Rodzinne tradycje świątecznego przygotowywania potraw i strojenia koszyczków”.

 

 

 

 

 
Nasz MINI MAM TALENT
czwartek, 28 marca 2013

Dzieci i młodzież z placówek kierowanych prze Centrum Opieki nad Dzieckiem przystąpiły do konkursu MAM TALENT. Były to przygotowania i eliminacje do występu w Warszawie, gdzie będzie organizowany konkurs dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski.

 

 

 

 
Młodzież Zapobiega Pożarom
czwartek, 28 marca 2013

Dnia 26.03.2013 odbyły się eliminacje miejskie do XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą „Młodzież Zapobiega Pożarom” w Szkole Podstawowej nr 63 przy ul. Grodzkiej 23 w Szczecinie. Organizatorem była Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.

 

 

 

 

 
Chrzest Święty
środa, 20 marca 2013

16 marca 2013 roku dzieci z placówek Centrum Opieki nad Dzieckiem przystąpiły do sakramentu chrztu świętego. W tym roku do sakramentu przystąpili najmłodsi z Maciejkowej przystani oraz Tęczowego domku: Krystian, Oliwia, Fabian, Maja i Dominik. Sakrament dzieci przyjęły w Parafii pod wezwaniem Świętego Kazimierza w Szczecinie.

 

 

 

 
Międzyszkolny konkurs BAŁWANEK
poniedziałek, 25 lutego 2013

19 lutego odbyło się wręczenie nagród a zarazem zakończenie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Bałwanek” dla klas I-III SP, organizowanego przez naszą szkołę. Napłynęło mnóstwo prac z różnych szkół. Wszystkie były przepiękne, jury miało duży problem wybrać te prace, które ich zdaniem zasługiwały na wyróżnienia.

 

 

 

 
Walentynki 2013
środa, 20 lutego 2013

Dnia 15.02.2013r odbyły się w naszej Placówce Walentynki. Dzieci z chęcią i radością brały udział w ciekawych konkursach i zabawach. Na początku nasze prowadzące- Ania, Kamila i Natalka- zaprezentowały wszystkim zebranym dzieciom i wychowawcom ciekawostki i dobre rady dotyczące święta zakochanych. Następnie wszystkie chętne dzieci miały okazję wylosować imię swojej przyszłej sympatii poprzez przekłucie serduszka szpilką.

 

 

 

 
Święta Bożego Narodzenia w Pogorzelicy - grudzień 2012
piątek, 28 grudnia 2012

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędziliśmy w nietypowy sposób, atrakcyjny, wesoły i sportowy. Byliśmy w Pogorzelicy… prócz tradycyjnej świątecznej uczty, prezentów i wielu wzruszeń czekała nas niezwykła przygoda.

 

 

 

 
Strona 5 z 8
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2237