Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Uroczystosci
„Maciejkowa przystań” z PUCHAREM
piątek, 16 maja 2014

„Puchar jest Nasz śpiewała drużyna z Maciejkowej przystani unosząc ogromny puchar”. 8 maja 2014 odbyły się zwody sportowe o puchar dyrektora Centrum Opieki nad Dzieckiem.

 

 

 

 

 
Wyspy Wielkanocne
piątek, 25 kwietnia 2014

W dniach od 18 kwietnia do 22 kwietnia 2014 roku zawodnicy STERNIKA oraz grupa maluchów z „Tęczowego domku” przebywali w Świnoujściu.

 

 

 

 

 
ZAWODY SPORTOWE O PUCHAR DYREKTORA CENTRUM OPIEKI NAD DZIECKIEM
piątek, 18 kwietnia 2014

TERMIN: 8 maja 2014 godz. 15:00 (czwartek)
MIEJSCE: boisko ul. Wszystkich Świętych 66

Uczestnikami zawodów mogą być wychowankowie placówek Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie.

 

 

 

 
ZABAWY NADSZEDŁ CZAS…
czwartek, 06 lutego 2014

W „Maciejkowej przystani” już od samego rana trwały przygotowania do balu karnawałowego. W organizację włączyło się wiele chętnych osób, za co organizatorki serdecznie dziękują

 

 

 

 

 
Jasełka 2013
środa, 05 lutego 2014

Dnia 19.12.2013r. w placówce „Maciejkowa przystań” odbyły się Jasełka. Zaproszenie na uroczystość przyjęli goście z Urzędu Miasta oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie a także dzieci i wychowawcy z placówek: „Tęczowy domek”, „Dom pod platanem” i „Przy fontannach”.

 

 

 

 
Wigilia w Maciejkowej przystani
piątek, 17 stycznia 2014

To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych, bo nikt być samotny nie może. To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimny śniegiem dmucha, w serca złamane i smutne po cichu wstępuje otucha.

 

 

 

 

 
Czas miłości, radości i przebaczania
czwartek, 02 stycznia 2014

Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny, przy wzejściu pierwszej gwiazdki wieczornej na niebie, ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny, najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.

C. K. Norwid

 

 

 

 
„ Za moją furtką, za moją furtką spotkam mojego człowieka…”
czwartek, 19 grudnia 2013

Dnia 13.12.2013 roku o godz. 16.00 w Akademickim Centrum Kultury US nasi wychowankowie wystawili sztukę pt: „Psia Furtka” w reż. Tatiany Malinowskiej – Tyszkiewicz. Przedstawienie było podsumowaniem wspólnej pracy w roku 2013 z grupą twórczą ACK US- Teatrem „nie ma”, ramach wspólnie przygotowanego projektu „T jak Teatr”.

 

 

 

 
Mikołajki w SP 35
czwartek, 19 grudnia 2013

Dnia 15.12.2013r. wychowankowie Maciejkowej przystani, Tęczowego Domku oraz Osówki wzięli udział w zabawie mikołajkowej zorganizowanej przez PKO Bank Polski w SP 35. Początek zabawy mikołajkowej był wręcz magiczny, przybył bowiem do nas magik, który nas zaczarował.

 

 

 

 
Mistrzowie Świata i Europy u Prezydenta
wtorek, 17 grudnia 2013

Młodzi mistrzowie zostali zaproszeni przez prezydenta miasta Szczecina na spotkanie zorganizowane w Szczecińskim Domu Sportu. Pan Piotr Krzystek uhonorował sportowców, którzy w mijającym roku osiągnęli znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej. Wśród wyróżnionych znalazł się nasz MISTRZ ŚWIATA w piłce nożnej 2013 - Oskar Jackowiak wraz z trenerem Sławomirem Kremerem.

 

 

 

 
Strona 3 z 8
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2262