Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Pasja 2013
poniedziałek, 30 września 2013

Wśród nas są ludzie o wielkich sercach, poświęcający swój czas i energię, by wywołać uśmiechy na twarzach dzieci. Zaliczają się do nich z pewnością pracownicy firmy TAKEDA Sp z o.o. organizujący dla naszych wychowanków kolejną odsłonę akcji Wolontariat zatytułowaną w tym roku. Wolontariusze przygotowali dla wychowanków placówek „Dom pod platanami” oraz „Osówka” wypełniony atrakcjami dzień.

 

 

 

 
Warsztaty tworzenia biżuterii
poniedziałek, 30 września 2013

Biżuteria to drobny przedmiot złotniczy i jubilerski służący do ozdoby ciała i stroju, zazwyczaj z metali i kamieni szlachetnych i ozdobnych. Odznacza się przede wszystkim artystycznym wykonaniem. Formy artystyczne kształtują się zgodnie z ogólnymi trendami mody oraz gustu osoby ją noszącej.

 

 

 

 
Prezenty od RADIO ESKA SZCZECIN
wtorek, 03 września 2013

Po raz kolejny naszych wychowanków odwiedzili przesympatyczni i energiczni dziennikarze z RADIA ESKA. 29 sierpnia w Domu pod platanami odbyło się miłe spotkanie, na które zaproszeni zostali również wychowankowie Maciejkowej przystani, Osówki oraz Tęczowego domku. Było gwarno, wesoło i smacznie. Przepyszne ciasta upieczone przez Panią Halinkę i Justynkę zrobiły prawdziwą furorę.

 

 

 

 
Teatr – moją pasją...
piątek, 30 sierpnia 2013

Naszą placówkę odwiedzili nasi przyjaciele z Teatru „ nie ma” pani reżyser Tatiana Malinowska – Tyszkiewicz oraz aktor Krzysztof Stępień. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy kulinarną niespodziankę, tradycyjną już u nas smażoną mortadelę oraz pyszny, słodki poczęstunek.

 

 

 

 
112 – może uratować życie
piątek, 30 sierpnia 2013

W dniu 23.08.2013 r. wychowankowie z POW ,,Maciejkowa przystań” i ,,Tęczowy domek” uczestniczyły w pierwszym w Polsce szkoleniu dotyczącym nr alarmowego 112.

 

 

 

 

 
STERNIK na Jasnych Błoniach
czwartek, 22 sierpnia 2013

W niedzielę, 18 sierpnia od godz. 12.00 na Jasnych Błoniach zawodnicy STERNIKA SZCZECIN - Centrum Opieki nad Dzieckiem spotkali się i trenowali z piłkarzami Pogoni Szczecin. Na spotkanie w niedzielne popołudnie przybyło bardzo wielu zawodników i zawodniczek Sternika z całego COD. Wspólny trening z zawodnikami pierwszej drużyny „Portowców” był dla naszych młodych podopiecznych wielkim przeżyciem.

 

 

 

 
Duchy, zjawy, mnisi i rozkołysane maki
czwartek, 22 sierpnia 2013

W dniu 11.08.2013r. wychowankowie z POW ,,Maciejkowa przystań”, ,,Tęczowy domek” oraz ,,Dom na wzgórzu” uczestniczyły w warsztatach zorganizowanych przez Trafostację Sztuki w Szczecinie ,, Jak sfotografować ducha”.

 

 

 

 

 
Wolontariat Europejski
piątek, 16 sierpnia 2013

10 sierpnia 2013 roku AIESEC Szczecin zorganizował Global Village w "Tęczowym domku". Impreza ta była uroczystym uwieńczeniem wolontariackiej współpracy jaką w te wakacje podjęło AIESEC Szczecin z Centrum Opieki nad Dzieckiem. Przez blisko 5 tygodni w „Tęczowym domku” pracę wychowawców wspomagał wolontariusz z Zimbabwe/Belgii – Sisko, natomiast w „Maciejkowej przystani” przez okres 3 tygodni był obecny wolontariusz z Turcji – Meyhr.

 

 

 

 
MALOWANE MAKI
czwartek, 18 lipca 2013

W dniach 08.07.-12.07.2013r. nasi wychowanki brali udział w projekcie ACTinART- pod patronatem Polskiej Fundacji Sportu i Kultury realizowany we współpracy z TRAFO Trafostacja Sztuki w Szczecinie. Wspólnie tworzyliśmy instalację, która jest elementem wystawy Ryszarda Waśko i którą będzie można podziwiać podczas oficjalnego otwarcia Trafostacji 02.08.2013r.

 

 

 

 
Przygoda w Najderówce
środa, 17 lipca 2013

W dniu 16.07.2013r dzieci z ,,Tęczowego domku” i ,,Maciejkowej przystani” dzięki uprzejmości pani Joanny Pierackiej pojechały na jednodniową wycieczkę do wsi Siadło Dolne do Gospodarstwa Agroturystycznego ,,Najderówka”. Wszyscy zostali serdecznie przywitani i zaproszeni na słodki poczęstunek.

 

 

 

 
Strona 9 z 16
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1074