Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Nietypowe śniadanie w Maciejkowej Przystani
czwartek, 02 stycznia 2014

W dniu 21.12.2013r.na naszych podopiecznych czekało nietypowe śniadanie. Odwiedzili nas pracownicy restauracji KFC Kołbaskowo Alicja,Gosia, Magda, Paweł, którzy przygotowali miłą niespodziankę. Dzieci mogły spróbować wszystkich specjałów, z których słynie tak lubiana przez nich restauracja KFC.

 

 

 

 
„ Za moją furtką, za moją furtką spotkam mojego człowieka…”
czwartek, 19 grudnia 2013

Dnia 13.12.2013 roku o godz. 16.00 w Akademickim Centrum Kultury US nasi wychowankowie wystawili sztukę pt: „Psia Furtka” w reż. Tatiany Malinowskiej – Tyszkiewicz. Przedstawienie było podsumowaniem wspólnej pracy w roku 2013 z grupą twórczą ACK US- Teatrem „nie ma”, ramach wspólnie przygotowanego projektu „T jak Teatr”.

 

 

 

 
Mikołajki w SP 35
czwartek, 19 grudnia 2013

Dnia 15.12.2013r. wychowankowie Maciejkowej przystani, Tęczowego Domku oraz Osówki wzięli udział w zabawie mikołajkowej zorganizowanej przez PKO Bank Polski w SP 35. Początek zabawy mikołajkowej był wręcz magiczny, przybył bowiem do nas magik, który nas zaczarował.

 

 

 

 
Wymarzony prezent w Maciejkowej przystani
czwartek, 19 grudnia 2013

Na początku października 2013r. każde dziecko z Maciejkowej przystani napisało list do Świętego Mikołaja z prośbą o swój wymarzony prezent. Listy zostały przekazane do Polskiej Fundacji Sportu i Kultury, z którą współpracujemy od dawna i która była głównym organizatorem akcji. W dniu 16.12.2013r. o godzinie 16.00 przybyli do nas goście z Polskiej Fundacji Sportu i Kultury i każdemu dziecko spełniło się marzenie o prezencie.

 

 

 

 
Kiermasz
czwartek, 19 grudnia 2013

W dniu 15.XII.2013r zostaliśmy zaproszeni przez pastora parafii Św. Trójcy w Szczecinie do uczestnictwa w kiermaszu świątecznym. Parafianie przyjęli nas ciepło i życzliwie a zarazem hojnie wspomogli. Pracę naszych dzieci wykonane pod nadzorem Pani Eli bardzo się podobały i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 

 

 

 
Czysta gra, czysta energia...
wtorek, 17 grudnia 2013

Jak co roku Klub Sternik wydał swój kalendarz. Tegoroczny jest wyjątkowy, bowiem powstał we współpracy ze szczecińskim malarzem Piotrem Skłodowskim, właścicielką Galerii Sztuki Współczesnej – Jolantą Szczepańską oraz sponsorem i najwierniejszym kibicem naszych młodych sportowców panem Norbertem Kiderys.

 

 

 

 
Aktywna Książka w Domku Grabarza – ciąg dalszy warsztatów.
poniedziałek, 18 listopada 2013

W środę 13.11.2013r. dzieci z Maciejkowej Przystani i Tęczowego Domku po raz kolejny wzięły udział w warsztatach Aktywna Książka organizowanych przez Polską Fundację Sportu i Kultury w Domku Grabarza. Tym razem było nieszablonowo, organizatorzy przygotowali dla nas niespodziankę.

 

 

 

 
Czarny Pokój Kolorów w 13 muzach
poniedziałek, 18 listopada 2013

W dniach 6,7,8.11.2013r. nasze dzieci uczestniczyły w projekcie Aktywnej Książki „Czarny pokój kolorów”. Celem projektu była integracja przez sztukę; włączenie dzieci do uczestnictwa w kulturze, twórcze spędzanie czasu i wspólne stworzenie prac artystycznych, które będą zaprezentowane w galerii sztuki.

 

 

 

 
5 urodziny Tęczowego domku
wtorek, 05 listopada 2013

W piątek, 25 października świętowaliśmy piąte urodziny "Tęczowego domku". W urodzinowy klimat pomogły nam wczuć się wspaniałe dekoracje przygotowane przez co bardziej uzdolnione plastycznie wychowawczynie. Pięknie prezentował się także ogromny tort, którym rozkoszować mogliśmy się dzięki naszym dobroczyńcom z Unity Line.

 

 

 

 
SERCE STERNIKA
czwartek, 31 października 2013

W dniu 17 października 2013 w Maciejewie podczas corocznej narady organizowanej przez Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki UKS STERNIK miął niewątpliwa przyjemność zaprezentować swoje osiągnięcia oraz plany na przyszłość. Zawodnicy zostali życzliwie przyjęcie, zebrali owacje.

 

 

 

 
Strona 7 z 16
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1027