Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

„Maciejkowa przystań” z PUCHAREM
piątek, 16 maja 2014

„Puchar jest Nasz śpiewała drużyna z Maciejkowej przystani unosząc ogromny puchar”. 8 maja 2014 odbyły się zwody sportowe o puchar dyrektora Centrum Opieki nad Dzieckiem.

 

 

 

 

 
„Osówka” na koncercie Kapeli „Alepak”
wtorek, 13 maja 2014

13 kwietnia pojechaliśmy do Goleniowa na koncert Kapeli „Alepak”. Wyjazd zaplanowany został w ramach trwających już kilka miesięcy osówkowych spotkań z kulturą ludową. „Alepak” to zespół młodych ludzi, którzy grają muzykę folkową. Wykonują polskie melodie ludowe z różnych regionów Polski. Łączą tradycyjne podejście do melodii ludowych z nowoczesnymi aranżacjami i brzmieniami. Koncert odbył się w Goleniowskim Domu Kultury.

 

 

 

 
Wyprawa do „Słodkiej cytrynki”
wtorek, 13 maja 2014

W sobotę 12 kwietnia dzieci z „Osówki” zostały zaproszone przez wolontariuszki Anetę Kosińską i Aleksandrę Motylewską do cukierni „ Słodka cytrynka”. Cukiernia to niezwykła- dzieci mogły samodzielnie zrobić sobie kolorowego lizaka lub cukierka. Z przygotowanej wcześniej cukrowej masy formowały ulubione słodkości. Kolorowa masa przygotowana została na bazie naturalnych barwników- np. kolor turkusowy z alg, a zielony z natki pietruszki. Wyprawa do „Słodkiej cytrynki” sprawiła dzieciom wiele radości.

 

 

 
PIERWSZA EDYCJA - TOP CHEF
czwartek, 08 maja 2014

Centrum Opieki nad Dzieckiem - mamy mistrza kulinarnego w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie!!!!

 

 

 

 

 
Kids Love Design
czwartek, 08 maja 2014

Dnia 25.04.2014r., wychowankowie „ Maciejkowej przystani ”, zostali zaproszeni na wernisaż otwierający III edycję Festiwalu Kids Love Design.

 

 

 

 

 
BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI
poniedziałek, 05 maja 2014

26 kwietnia 2014 r. na obiektach sportowych przy ul. Obrońców Tobruku 11 w Warszawie odbyły się V Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej.

 

 

 

 

 
Wyspy Wielkanocne
piątek, 25 kwietnia 2014

W dniach od 18 kwietnia do 22 kwietnia 2014 roku zawodnicy STERNIKA oraz grupa maluchów z „Tęczowego domku” przebywali w Świnoujściu.

 

 

 

 

 
Z wizytą w bibliotece
piątek, 25 kwietnia 2014

W środę 2 kwietnia wychowankowie „Osówki” odwiedzili zaprzyjaźnionych bibliotekarzy- pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 28 ( pl. Lotników 7 ). Dzieci zostały oprowadzone po bibliotece przez samego „gospodarza”, czyli panią kierownik Annę Rutkowską. Miały wyjątkową okazję zajrzeć nawet do tych pomieszczeń, które czytelnikom nie są udostępniane. Pani Ania przypomniała dzieciom zasady dotyczące korzystania ze zbiorów bibliotecznych.

 

 

 

 
SALSA SZCZECIN RAZEM
środa, 16 kwietnia 2014

W piątek 11 kwietnia odbyły się warsztaty taneczne dla wychowanków z Centrum Opieki nad Dzieckiem. Zajęcia odbyły się w Szkole Tańca Abbalu przy ul. K. Kolumba 5.

 

 

 

 
Spotkanie z Pipi Pończoszanką w Pałacu młodzieży
piątek, 11 kwietnia 2014

Dnia 05.04.2014r. pięcioro najmłodszych dzieci z "Maciejkowej przystani" zostało zaproszonych na bajkowe spotkanie z Pipi Pończoszanką w "Pałacu młodzieży". Zabawa odbyła się w ramach obchodów Dni Skandynawskich. Na początku spotkania para narratorów przeczytała wszystkim zebranym dzieciom książkę Astrid Lindgren pt. „Czy znasz Pippi Pończoszankę?”.

 

 

 

 
Strona 5 z 16
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1069