Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Teatr w Stodole
środa, 06 sierpnia 2014

Grupa teatralna Centrum Opieki nad Dzieckiem pod opieką Pani Joanny Zygo-Ociepy i Aleksandry Drwiły wystąpiła z przedstawieniem KSIĘGI KOHELATA podczas tygodnia teatralnych wrażeń w stodole Państwa Mironiów w Nastazinie. Jest to projekt Akademickiego Centrum Kultury, z którym współpracujemy już kolejny rok.

 

 

 

 
Mój pierwszy mecz – Moja pierwsza bramka
środa, 16 lipca 2014

Polski Związek Piłkarzy podjął się zadania zorganizowania akcji charytatywnej „Mój pierwszy mecz – Moja pierwsza bramka”. Inicjatywa ma na celu propagowanie piłki nożnej wśród podopiecznych Domów Dziecka – z biednego środowiska piłkarskiego. Wielu z nich marzy o tym, żeby móc osobiście przeżyć emocje piłkarskiego spotkania na żywo. Chcemy pomóc spełnić im te marzenia.

 

 

 

 
WARSZTATY TEATRALNE
środa, 16 lipca 2014

W dniach 2,3,4 lipca w naszej placówce odbyły się warsztaty teatralne realizowane w ramach projektu " Aktywna Książka". Warsztaty przygotował i poprowadził aktor Teatru Pleciuga- p. Rafał Hajdukiewicz. W warsztatach udział wzięło dziesięcioro wychowanków z całej placówki.

 

 

 

 
Z aparatem wśród zwierząt - Świerkocin ZOO Safari
wtorek, 15 lipca 2014

Akt I, Scena 1
Godzina: 7.45
Miejsce: „Tęczowy domek”, „Maciejkowa przystań”

Ostatnie przygotowania, sprawdzanie pakunków, podekscytowanie i padające, co kilka chwil pytania dzieci: „Ciociu, o której będziemy na miejscu?” „A jakie zobaczymy zwierzęta?” „Czym tam jedziemy?” „Muszę brać Lokomotiv?”

 

 

 

 
Trzynastego piątek – dobrych rzeczy da początek
wtorek, 24 czerwca 2014

W piątek – 13 czerwca ruszyliśmy z nowym projektem socjalnym. Inicjatorkami przedsięwzięcia były specjalistki pracy z rodziną Centrum Opieki nad Dzieckiem. Pani Karolinie i pani Marzenie przy pomocy organizacji pozarządowych, instytucji, wolontariuszy oraz pracowników Centrum udało się zorganizować ogromną imprezę, w której uczestniczyli wszyscy wychowankowie placówek wraz z rodzicami.

 

 

 

 
Ogólnopolski Głos Profilaktyki w Szczecinie
piątek, 20 czerwca 2014

14 czerwca 2014 roku w godz. 17-20 na parterze budynku Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego przy Wałach Chrobrego 4 w Szczecinie przedstawiciele rożnych instytucji prowadzili działania profilaktyczne w ramach Ogólnopolskiego Głosu profilaktyki . W urzędzie dostępne dla chętnych były bogato zaopatrzone stoiska z materiałami profilaktycznymi (broszury, ulotki, poradniki),z zakresu uzależnień i przemocy.

 

 

 

 
Puchar zdobyty !!!
wtorek, 17 czerwca 2014

W Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Piłce Nożnej Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych podopieczni z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie zdobyli pierwsze miejsce. W turnieju, który dobył się 8 czerwca 2014 w rocznice Mistrzostw Europy EURO2012 wystąpiło 9 drużyn z naszego województwa.

 

 

 

 
Kiedy śmieje się dziecko – śmieje się cały świat
piątek, 06 czerwca 2014

Idąc za jakże trafnymi sowami Janusz Korczaka – nasz świat się śmiał… Śmiał się głośno i radośnie, hucznie obchodząc Dzień Dziecka. Jak co roku pracownicy Centrum Opieki nad Dzieckiem i placówek przygotowali przepiękną uroczystość. Wielki trud i wiele godzin przygotowań przyniosły bajkowy efekt. Było kolorowo, radośnie, aktywnie, głośno i słonecznie.

 

 

 

 

 
ODWIEDZINY „COUGARS”
piątek, 06 czerwca 2014

Dnia 28.05.2014r., do „ Maciejkowej przystani ”, przybyła drużyna futbolu amerykańskiego. Trzech reprezentantów drużyny, przeprowadziło specjalny pokaz dla naszych wychowanków. Zawodnicy na początku wytłumaczyli dzieciom na czym polega futbol amerykański, omówili zasady „fair play” które panują na boisku, i przeszli do działania...

 

 

 

 
Młodzi sportowcy
czwartek, 22 maja 2014

10 maja na obiektach sportowych MOSRiR przy ulicy Nehringa 69 w Szczecinie odbyła się uroczystość z okazji 65 lecia Hutnika. Podczas święta Hutnika odbył się turniej piłki nożnej dla zawodników urodzonych w 2004 i młodszych "Orliczki".

 

 

 

 

 
Strona 4 z 16
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1047