Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Akustycznie…
poniedziałek, 22 grudnia 2014

Akustycznie…

 

 

 

 

 

 
Mikołajki w Domu nad jeziorem
środa, 17 grudnia 2014

Mikołajki w "Domu nad jeziorem"!!!

 

 

 

 

 
Smacznie, kolorowo i wesoło…
wtorek, 02 grudnia 2014

W sobotni poranek 29 listopada 2014 w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie odbyła się długo oczekiwana II EDYCJA Junior TOP CHEF i TOP CHEF. Do konkursu przystąpiło 30 zawodników w kategorii młodszej i 37 zawodników z kategorii starszej ze wszystkich placówek Centrum. Poziom zawodów stał na bardzo wysokim poziomie lecz do finału mogło przejść tylko po 10 uczestników, którzy otrzymali najwięcej punktów przyznawanych przez jury.

 

 

 

 

 
Coraz bliżej Święta…
piątek, 21 listopada 2014

Nasz współpraca z Aktywną Książką nabiera rozmachu… W tym roku wspólnie organizujemy przedstawienie jasełkowe. Przygotowania ruszyły pełna parą. Dzieci wraz z wychowawcami ciężko pracują przy scenariuszu, wiele godzin prób, nauki teksu, poszukiwania strojów i sali… Wielkie wyzwanie ale i wiele radości…

 

 

 

 

 
Odwiedziny Słowianki
czwartek, 20 listopada 2014

Dnia 14.11.2014r., do naszej placówki zawitał wyjątkowy gość. Znana naszym dzieciom piosenkarka, Cleo.

 

 

 

 

 
W naszym Domu zazieleniło się…
czwartek, 02 października 2014

W dniu 26 września 2014r. obchodziliśmy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji wspólnie z wolontariuszami z firmy TAKEDA na terenie Placówki Opiekuńczo -Wychowawczej „Domu pod platanami” odbyła się impreza.

 

 

 

 

 
Rejs ku dorosłości
piątek, 26 września 2014

We wrześniu ruszyliśmy z nowym projektem socjalnym SZKOŁA DLA USAMODZIELNIANYCH. W projekcie uczestniczy młodzież z placówek Centrum Opieki nad Dzieckiem. Spotykamy się w dość nietypowym miejscu, mianowicie na statku Ładoga, gdzie Pani Aleksandra Turbaczewska, dyrektor handlowy w Polsteam Żegludze Szczecińskiej prowadzi zajęcia dotyczące dalszego rozwoju młodzieży oraz możliwości i potrzeb na rynku pracy. Omówimy kierunki dalszej nauki, perspektywy odbywania praktyk zawodowych.

 

 

 

 
Jesteśmy dziećmi Bożymi
wtorek, 09 września 2014

List z modlitwą zawsze, na zawsze

 

 

 

 

 
Wakacyjnie… Beztrosko… Błogo…
czwartek, 04 września 2014

W dn. 06 sierpnia udałyśmy się z podopiecznymi „Tęczowego domku” odbyć rejs turystyczno-krajoznawczy statkiem „Dziewanna”.

 

 

 

 

 
Zajęcia praktyczne w KFC
czwartek, 04 września 2014

28 sierpnia 2014 roku Sternik zorganizował wycieczkę dla podopiecznych Domu pod platanami. Celem wycieczki było zwiedzanie restauracji Am Rest KFC Kołbaskowo mieszcząca się przy samej granicy Polski z Niemcami. Nasi wychowankowie mieli możliwość nie tylko kosztowania specjalności restauracji czyli kurczaka w pysznej panierce ale i zapoznanie się ze tajnikami jej przyrządzania.

 

 

 

 
Strona 3 z 16
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1023