Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Świąteczna wizyta Państwa Logall
czwartek, 09 lutego 2012

Nasi przyjaciele, Pan Siegfried Logall, szef niemieckiej organizacji Junge Europaer wraz z małżonką Ingrid niespodziewanie odwiedzili placówkę tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Wizyta była dla nas ogromnym i jakże sympatycznym zaskoczeniem. Państwo Logall przywieźli naszym dzieciom upominki świąteczne oraz słodycze. Spotkanie jak zwykle przebiegło w sympatycznej atmosferze, wszyscy czuliśmy świąteczny nastrój.

W trakcie wizyt w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Szczecinie Państwu Logall zawsze towarzyszą zaprzyjaźnieni nauczyciele z Gimnazjum nr 20 im. Młodych Europejczyków w Szczecinie - Pani Jola oraz Pan Krzysztof - za co serdecznie dziękujemy.

 

 

 
Teatr Lalek Pleciuga
piątek, 16 grudnia 2011

W środę 7 grudnia 2011r. grupa naszych wychowanków z filii przy ul. Walecznych 23 w Szczecinie, wraz z opiekunami zasiadła na widowni teatru Pleciuga.

Dzieci obejrzały spektakl „Bałwan i inni” w specjalnej mikołajkowej odsłonie. To przedświąteczne zaproszenie do teatru, było pierwszą odsłoną specjalnej akcji „Kultura od serca” organizowanej przez klub.fm. Redaktorem serwisu internetowego jest pan Marcin Kowalik, który zapowiada kontynuacje akcji w kolejnych miesiącach.

 

 

 
Mikołajki
środa, 07 grudnia 2011

Coroczną tradycją w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej jest przygotowanie Mikołajek dla dzieci. Tegoroczne Mikołajki były jednak wyjątkowe. Dzięki doraźnemu wsparciu finansowemu przedstawicieli firmy ENEOS mieliśmy możliwość obdarowania dzieci wieloma pięknymi prezentami.

Firma ENEOS przyczyniła się do zorganizowania niezwykłej zabawy Mikołajkowej dla naszych podopiecznych, na której było wiele konkursów z nagrodami, między innymi „zgaduj zgadula”, bieg w „mikołajkowych skarpetkach”, układanka mikołajkowa i wiele innych. Dzieci zaprezentowały również krótkie występy artystyczne, śpiewały świąteczne piosenki.  Następnie odbyła się dyskoteka. Atmosfera zabawy była iście świąteczna, dobry humor dopisywał dzieciom a także dorosłym.  Panowała atmosfera życzliwości i współpracy. Uśmiech na twarzach dzieci był dla nas największą  nagrodą.

 

 

 
Wizyta Superniani
wtorek, 29 listopada 2011
W sobotę 5 listopada gościła u nas Superniania. Rozmawiała z dziećmi i spędziła w placówce noc. Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze, Pani Dorota jest niezwykle ciepłą osobą, zyskała sympatię i zaufanie naszych dzieci. Wychowankowie przygotowali dla Pani Doroty rysunki oraz śpiewali piosenki. Spotkanie z Supernianią było fantastycznym przeżyciem, dzieci miały wiele pytań, z chęcią też opowiadały o sobie.
 
Odwiedziny z Niemiec
wtorek, 29 listopada 2011

Siegfried Logall, szef niemieckiej organizacji Junge Europaer

Pan Siegfried Logall, szef niemieckiej organizacji Junge Europaer odwiedza Wielofunkcyjną Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą od kilku lat. Organizacja Pana Logalla działa na rzecz demokracji, tolerancji oraz porozumienia między narodami.
 
Ania Wyszkoni w Placówce
czwartek, 17 listopada 2011

W ostatnim czasie naszą placówkę odwiedziła Ania Wyszkoni!

 
Wspierają nas Strażacy
poniedziałek, 31 października 2011

KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA PRZY KOMENDZIE WOJEWÓDZKIEJ PSP W SZCZECINIE

Strażacy PSP woj. zach.-pom. zawsze czynnie włączają się w akcje pomocy potrzebującym. W 2009 r. idea honorowego krwiodawstwa, od tak dawna obecna w tradycji strażackiej spowodowała, że znalazło się wielu, którzy zechcieli podzielić się tym najcenniejszym z darów, lekiem ratującym życie, jakim jest krew.
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 następna > ostatnia >>
Strona 16 z 16
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1014