Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Co raz bliżej święta...
piątek, 18 grudnia 2015

Boże Narodzenie już blisko. Nasze domy zaczyna wypełniać niezwykła, świąteczna atmosfera.

 
W Tęczowym domku remont na wesoło…
wtorek, 01 grudnia 2015

Kierownicy i zarząd Szczecińskiej Energetyki Cieplnej podjęli się niecodziennego wyzwania – mianowicie remontu pomieszczeń w placówce Tęczowy domek. Malowali ściany, sufity kładli panele. W pracach remontowych udział wzięło 28 pracowników kadry kierowniczej SEC.

 
Była, była zabawa, dużo się działo, chociaż słońca było mało...
wtorek, 04 sierpnia 2015

Była, była zabawa, dużo się działo, chociaż słońca było mało...


W  piątek – 19 czerwca na terenie Centrum Opieki nad Dzieckiem po raz drugi  odbył się projekt socjalny "Sami Swoi II "– OD(SŁOŃ) MOŻLIWOŚCI, w którym uczestniczyli wychowankowie wszystkich placówek wraz z rodzicami, przedstawiciele instytucji, organizacji pozarządowych, zaproszeni wychowankowie placówki ze Stargardu Szczecińskiego. Współorganizatorem projektu było Stowarzyszenie "Fabryka uśmiechu".

 
Moje moto marzenie
środa, 15 lipca 2015

Dzieciaki z Centrum Opieki nad Dzieckiem wzięły udział w konkursie plastycznym „MOJE MOTO MARZENIE” zorganizowanym przez fundację NIETYKALNI. W konkursie wygraną był wyjazd na tor gokartowy.

 

 

 

 

 
Projekt socjalny "Rejs ku dorosłości"
wtorek, 12 maja 2015

W dniu 28.04.2015 r. odbyło się uroczyste podsumowanie projektu socjalnego "Rejs ku dorosłości". Spotkania w ramach projektu odbywały się cyklicznie raz w miesiącu od października 2014 roku do kwietnia 2015 roku. Celem projektu było przygotowanie wychowanków do usamodzielnienia m.in poprzez prezentację zasad sporządzania Indywidualnego Programu Usamodzielnienia, informację na temat mieszkań chronionych dla wychowanków.

 

 

 

 
Młodzi Mistrzowie
piątek, 17 kwietnia 2015

W miniony piątek 10 kwietnia 2015 odbyły się II MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO PLACÓWEK OPIEKUŃCZO WYCHOWAWCZYCH W PIŁCE NOŻNEJ „NADZIEJA NA MUNDIAL”. Na obiektach szczecińskiego MOSRiR przy ulicy Nehringa 69 wystartowało 8 drużyn, które zgłosiły się do zawodów.

 

 

 

 
Top Chef (Drugie wydanie)
czwartek, 02 kwietnia 2015

Drugie wydanie ekscytującego konkursu Top Chefa miało dwa etapy. W półfinale, 29 listopada 2014 r., wyłoniono pięciu zwycięzców: Oliwkę i Natalkę z „Maciejkowej przystani”, Tomka z placówki ,,Przy fontannach", Grzesia z ,,Domu na wzgórzu" i Kamila z placówki ,,Pod lipą.

 

 

 

 
PUCHAR JEST NASZ !!!
środa, 18 marca 2015

"PUCHAR JEST NASZ" - wykrzykiwali zawodnicy Sternika podczas XXV Jubileuszowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Placówek Wychowawczych Województwa Zachodniopomorskiego im. Wujka Leszka o Puchar Starosty Świdwińskiego.

 

 

 

 

 
WIGILIJNA ULICA W PLECIUDZE, CZYLI JASEŁKA 2014
poniedziałek, 22 grudnia 2014

Dnia 17 grudnia 2014 roku wychowankowie Centrum Opieki nad Dzieckiem mieli przyjemność wystawienia w Teatrze Lalek „Pleciuga” sztuki teatralnej, pt.: „Wigilijna ulica”. Występ był częścią wydarzenia zatytułowanego „Gwiazdka”

 

 

 

 

 
Uwięzieni…
poniedziałek, 22 grudnia 2014

Uwięzieni…

 

 

 

 

 
Strona 2 z 16