Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

„Prawy brzeg kultury” na sportowo
piątek, 16 grudnia 2016

W czwartkowe popołudnie 15 grudnia wychowankowie „Czereśniowego domku”, „Domu nad jeziorem” i „Domu na wzgórzu” - uczestnicy projektu „Prawy brzeg kultury”, spotkali się z człowiekiem, którego pasją życiową jest SPORT.

 
Festiwal piosenki zimowej
piątek, 16 grudnia 2016

12.12.2016 w placówce Maciejkowa Przystań odbył się Festiwal Piosenki Mikołajkowej.

 
Szaleństwa z NATO
piątek, 16 grudnia 2016

Tradycyjnie już, jak co roku, podopieczni Centrum Opieki nad Dzieckiem „Mikołajki” spędzili z zaprzyjaźnionymi z naszą placówka żołnierzami stacjonującej w Szczecinie bazy NATO.

 
Małe marzenia do spełnienia
środa, 14 grudnia 2016

W ostatni piątek (9 grudnia 2016 r. ) w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego odwiedziły nas Panie Wolontariuszki z Banku Gospodarstwa Krajowego, które przywiozły dzieciom w imieniu Świętego Mikołaja prezenty uzyskane przez Fundację BGK w ramach programu „MAŁE MARZENIA DO SPEŁNIENIA”.

 
Mikołajkowa zabawa z Erasmus Student Network
wtorek, 13 grudnia 2016

Studenci z ogólnoeuropejskiej organizacji studenckiej, której zadaniem jest wspieranie i opieka nad wymianami studenckimi, zwłaszcza programu Erasmus zaprosili naszych podopiecznych do zabawy mikołajkowej na Szczecińskiej Gubałówce.

 
"Rejs ku dorosłości" – intensywne warsztaty w Fundacji Strefa Kobiet
czwartek, 23 czerwca 2016

W Fundacji Strefa Kobiet odbyły się dwa spotkania uczestników projektu "Rejs ku dorosłości". Zajęcia prowadziła Pani Małgorzata Mrozik prezes Fundacji.

 
Sternik na zakupach
poniedziałek, 06 czerwca 2016

Po zdobyciu Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej na trawie i na hali młodzi zawodnicy Sternika udali się po nowy sprzęt sportowy.

 
COD wygrywa
poniedziałek, 06 czerwca 2016

XIV Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOS 1 W Szczecinie już za nami. Zawodnicy COD Sternik na turniej pojechali w nowym ustawieniu składającym się tylko z zawodników urodzonych w 2001 i młodszych.

 
Programowanie w Centrum
czwartek, 31 marca 2016

Od kwietnia tego roku ruszamy z nowym programem edukacyjnym dla dzieci z placówek wchodzących w strukturę Centrum Opieki nad Dzieckiem. W ramach przedsięwzięcia młodzież będzie uczyła się podstaw programowania oraz pozycjonowania stron.

 
Nowe mieszkanie chronione już otwarte
poniedziałek, 04 stycznia 2016

Nowe mieszkanie chronione – już otwarte. 23 grudnia 2015 roku odbyło się uroczyste otwarcie mieszkania chronionego. Przez cały grudzień odbywały się prace wykończeniowe, zakupione zostały meble i sprzęt gospodarstwa domowego.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 16
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1070