Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Na sportowo
wtorek, 18 lutego 2014 08:18

09.02.2014r. w hali przy ul. Siedleckiej w Policach odbył się ostatni mecz rundy zasadniczej siatkarek występujących w ekstraklasie. Policki Chemik gościł u siebie zawodniczki z wrocławskiego Impelu. Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło nas oczywiście zabraknąć. Prężni kibice z „Tęczowego domku” oraz „Domu pod platanami” przybyli, aby wspierać zawodniczki z pobliskich Polic. Zaopatrzeni w gadżety świetnie dawaliśmy radę, aby głośno i z całych sił dopingować siatkarki.

 

 

 

Dobra zabawa, aktywny doping, meksykańska fala w Policach. Prawdziwa uczta dla każdego kibica. Dla naszych dzieciaków dopiero uczących się, co oznacza kulturalne kibicowanie, dodatkowo świetna lekcja, że można naprawdę miło i sympatycznie spędzić wolny czas.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu. Chcielibyśmy nadmienić, że mieliśmy taką możliwość, dzięki uprzejmości Grupy Azoty. Szczególne podziękowania i pozdrowienia ślemy dla manager polickiego Chemika Pani Joanny Mirek. :)

Sandra Wojtukiewicz