Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Półmetek wakacji
wtorek, 07 sierpnia 2018 06:53

Ekipa z "Tęczowego Domku" nie może narzekać na nudę podczas wakacji. Pierwszy miesiąc wspaniałych przygód jednak już za nami…

Uroczystość powitania wakacji w "Tęczowym Domku" otworzyła impreza, na której bawiliśmy się, śmialiśmy, tańczyliśmy, grillowaliśmy kiełbaski oraz kręciliśmy watę cukrową. Nie zabrakło konkursów z nagrodami… była nawet piniata!!!

Każdy kolejny dzień to nowe przygody i wyzwania. Naszym ulubionym zajęciem jest wygrzewanie się na słoneczku i taplanie w wodzie, dlatego bardzo często odwiedzamy Kąpielisko Głębokie. Podczas upałów wodne szaleństwo to najlepsze rozwiązanie. Wspólne kąpiele, nauka pływania i budowanie zamków z piasku to się nazywa relaks. Dodajmy do tego spacery po lesie, wyjścia na pizze, lody, odwiedziny Mcdonalds’a, tworzenie deserów owocowo- lodowych, grille w ogrodzie a wyjdzie z tego niezła recepta na wspaniałe wakacje. Nasze motto to dobra zabawa dlatego stawiamy na wakacyjny luz. W "Tęczowy Domku" dbamy również by nasze wakacje były bezpieczne dlatego zaprosiliśmy Pana policjanta, który poprowadził dla nas pogadankę na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji, opowiadał o pracy policji oraz pokazał wnętrze radiowozu. Była to pouczająca lekcja, z której korzystamy podczas wyjść na kąpielisko czy rozpalania ogniska… Jak o ognisku mowa to lipcowe przygody uczciliśmy wspaniałym wieczornym ogniskiem na Polanie sportowej. Zbieranie drewna i pieczenie kiełbasek pochłonęło nas do reszty. Nie zabrakło jednak energii na zabawy ruchowe, bo jak wiadomo sport to zdrowie.

Mamy nadzieję, że sierpień przyniesie nam również wiele wrażeń oraz dobrej pogody. Tego życzymy wszystkim.

Wioletta Hudeczek

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1006