Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Połczyn Zdrój 2018
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:36

Nasza ekipa z Jana Pawła wybrała się dziś nad morze.

Jest to małe miasteczko, które spodobało nam się od pierwszego wejrzenia. Atrakcją Połczyna jest urocza, zabytkowa starówka z ryneczkiem z fontanną, przylegającymi do niego uliczkami i deptakiem spacerowym, otoczonym zabytkowymi kamieniczkami oraz średniowieczny kościół i zamek. Cudowna przyroda Pojezierza Drawskiego, niesamowite trasy rowerowe, wśród lasów, piękne krajobrazy, czyste jeziora urzekły nas i długo pozostaną w naszej pamięci.
Pogoda nam średnio dopisała, ale Połczyn ochrania swoich turystów, olbrzymią ilością kolorowych parasoli, więc można tam śmiało jechać, bo żaden deszcz tam niestraszny.
Mimo że byliśmy tylko 6 dni, działo się dużo. Codziennie jeździliśmy na rowerach, chodziliśmy na basen, spacerowaliśmy. Zaprzyjaźniliśmy się z niektórymi kuracjuszami ( wymieniliśmy się adresami i będziemy korespondować)
W czasie pobytu byliśmy na 1 dniowej wycieczce w Szczecinku- przyjemnym i miłym miasteczku. Zrobiliśmy sobie piknik tuż nad samym jeziorem, przed zamkiem, tak jak w Szczecinie- Książąt Pomorskich. Przechadzaliśmy się urokliwym deptakiem, odpoczywaliśmy i delektowaliśmy się deserami w kawiarence, tuż przy ukwieconym ratuszu. Wszyscy byliśmy zadowoleni i najchętniej pojechalibyśmy tam znowu za rok...


•    Nikola, Martyna, Piotr, Radek, Patryk, Filip, Dawid, Lenka, Patryk Z, Krystian
•    ciocia Wiola, ciocia Justyna, ciocia Kamila

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1026