Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Rzym
czwartek, 12 lipca 2018 07:04

Wychowankowie Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie, którzy zostali powołani do kadry reprezentującej Polskę na Mistrzostwach Świata „Nadzieja na Mundial” przeżyli niesamowitą podroż do wspaniałego miasta, którym jest RZYM.

Aż pięciu naszych reprezentantów powołanych do kadry mogło uczestniczyć w audiencji u Papieża Franciszka. Chłopcy wraz z kolegami z reprezentacji zwiedzili Bazylikę Św Piotra w Watykanie, gdzie odwiedzili grób Papieża Jana Pawła II.

W czasie pobytu w Rzymie zwiedziliśmy także Koloseum, Forum Romanum i wiele innych wspaniałych zabytków starożytnej cywilizacji. Nie brakowało tez odwiedzin w słynnych Pierniach, gdzie mogliśmy spróbować pysznego włoskiego jedzenia. Przy tym wszystkim nie lada atrakcją był przelot samolotem.

Sławomir Kremer

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1057