Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

POLSKA POLSKA GOLA
wtorek, 26 czerwca 2018 08:16

W piękne, wyczekiwane przez wielu kibiców piłki nożnej wtorkowe popołudnie 19 czerwca Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej rozpoczęła swoje zmagania na Mundialu 2018. Mistrzostwa Świata odbywają się w Rosji od 14 czerwca i kończą się wielkim finałem 15 lipca.

W Centrum Opieki nad Dzieckiem została stworzona specjalna strefa kibica, w której wychowankowie mogą oglądać wszystkie mecze mundialu na wielkim telebimie. Sala została przystrojona odpowiednio do nastroju wielkiego święta piłkarskiego.

Podczas pierwszego meczu Polski z Senegalem w strefie zasiadło ponad 60 osób - wychowanków,wychowawców z kilku placówek oraz nasi sportowcy ze Sternika. Emocjom naszym towarzyszyła kamera stacji TVN, która oprócz naszych emocji nagrywała wywiady i komentarze dotyczące meczu.

Wszyscy kibice zarówno ci mali jak i duzi byli przepięknie ubrani oczywiście w barwy narodowe biało-czerwone. Kibice mieli pomalowane twarze. Nieodłącznie towarzyszyły nam atrybuty fanów piłki nożnej – flagi, szaliki, trąbki i wuwuzele.

Podczas wspólnego oglądania można było poczęstować się w super przygotowanym przez Specjalistyczną Placówkę Wsparcia Dziennego bufecie.

Mimo niekorzystnego wyniku Polaków będziemy zawsze kibicować „Biało – Czerwonym”

Sławomir Kremer

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1041