Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Dzień Dziecka – radość, zabawa i sport na „Bajkowej planecie”.
czwartek, 14 czerwca 2018 10:49

Piękna pogoda w dniu 8 czerwca była niezwykłym dodatkiem do wspaniałej imprezy zorganizowanej przez Centrum Opieki nad Dzieckiem z okazji Dnia Dziecka.

Wielotygodniowe przygotowania zaowocowały niepowtarzalnymi występami dzieci z wszystkich placówek. Temat przewodni imprezy - „Bajkowa planeta”, sprawił, że na terenie Centrum zrobiło się tego dnia niezwykle kolorowo. Członkowie jury wysokimi notami nagradzali te dzieci, które ich zdaniem przygotowały najwspanialszy występ i zaprezentowały najciekawszy strój. Występy były różnorodne, aktorzy rozśpiewani i przejęci, czasem trema nie dała im dojść do głosu. Publiczność szczodrze oklaskiwała aktorów, czasem ukradkiem ocierając łzy... Atrakcjami tego dnia oprócz występów dzieci były m.in. dmuchana zjeżdżalnia i zamek, pokazy Straży Pożarnej i WOPR, występ i warsztaty beatboxu przygotowane przez Pana Piotra, niezwykle dynamiczny pokaz i warsztaty capoeiry, zabawy z animatorami z firmy EVENTKOLEKTYW, fascynujący występ iluzjonisty. Poza tym dzieci stworzyły wspólnie bajkowe graffiti, miały okazję pomalować twarz i ozdobić włosy warkoczykami ( pracowały nad tym dzielnie uczennice Technikum TEB Edukacja). W turnieju piłki nożnej zmagały się ze sobą drużyny poszczególnych placówek. Drużyny nietypowe, ponieważ za piłką dziarsko biegały dziewczęta, chłopcy, wychowawczynie i wychowawcy. Walka o pierwsze miejsca była zacięta i towarzyszyły jej ogromne emocje. Wspaniałym dopełnieniem imprezy była restauracja „Pod chmurką”, bufet dla dzieci, stanowisko z ciastami i sałatkami przygotowanymi przez dzieci i wychowawców z wszystkich placówek.

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1039