Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Gra terenowa - Wyzwanie Rambo!
czwartek, 26 kwietnia 2018 09:11

Dnia 20.04.2018r. Z okazji Światowego Dnia Zdrowia i Sportu Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego wraz z trenerem Sławomirem Kremerem zorganizowali grę terenową.

W zabawie brali udział wychowankowie „Domu pod Platanami”, „Osówki”, „Maciejkowej Przystani” oraz trzy drużyny z SPWD. Śmiałkowie stanęli przed wieloma wyzwaniami Rambo – rozpalanie ogniska, obieranie ziemniaków, ustawianie wieży z opon a nawet strzelanie do celu. Poza wytężeniem umysłu i mięśni gra miała walor edukacyjny – pod czujnym okiem pana Rafała uczestnicy ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy (resuscytacja na fantomie i unieruchomienie złamanej ręki). Wisienką na torcie było zdobycie skarbu z zamkniętej skrzyni znajdującej się w bunkrze. Żeby ją otworzyć po pierwsze trzeba było pokonać strach przed ciemnością, a po drugie wykazać się umiejętnościami matematycznymi i obliczyć kod do kłódki. Wszyscy wykazali się męstwem i odwagą! Finałem imprezy była wspólna kolacja przy ognisku.

Już nie możemy doczekać się powtórki z rozrywki!

Anna Fabiańczyk

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1030