Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Niepokonani w Województwie
środa, 18 kwietnia 2018 07:38

W dniu 15 kwietnia 2018 r. odbyły się V Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Piłce Nożnej Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych, których celem było m. in. poszukiwanie młodych talentów do Reprezentacji Polski - „Nadzieja na Mundial”.

Podopieczni z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie wystawili dwie drużyny - Sternik oraz Zew Morza. Do Szczecina zjechały drużyny z placówek z całego województwa Zachodniopomorskiego.

Zawody przeprowadzono przy wspaniałej, słonecznej pogodzie na pięknym obiekcie sportowym MOSRiR mieszczącym się przy ul. Nehringa 69 w Szczecinie.

Stolice Pomorza Zachodniego odwiedził Pan Andrzej ze Stowarzyszenia „Nadzieja na Mundial” z Warszawy, który przywiózł puchary i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn oraz zawodników. Podczas zawodów bacznie obserwował zawodników pod kątem powołań do Reprezentacji Polski i gry na Mistrzostwach Świata, które odbędą się 28 lipca 2018 w Warszawie.

Nagrody dla najlepszego strzelca i bramkarza pojechały do trzeciej drużyny Mistrzostw Województwa – Karlina, a najlepszym zawodnikiem został zawodnik Sternika Dawid.

W trakcie zawodów można było skosztować pysznej kiełbasy z grilla oraz zupy pomidorowej przygotowywanych przez kucharzy z Centrum. Oczywiście rozgrywki nie mogły by odbyć się bez słodkiej przekąski.

Finał turnieju rozegrał się pomiędzy obecną reprezentacja COD Sternik a Zewem Morza, w finałowej rozgrywce Sternik pokonał swoich kolegów 4:0.

Wielkie podziękowania dla wychowawczyń z Maciejkowej Przystani za pomoc w organizacji turnieju, to sama przyjemność z nimi pracować.

Dziękujemy Dyrekcji Centrum oraz Stowarzyszeniu „Nadzieja na Mundial” z Warszawy za wsparcie V Mistrzostw Województwa.

Sławomir Kremer

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1018