Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Wielkanoc w Ustroniu Morskim
czwartek, 12 kwietnia 2018 08:38

Po raz kolejny zawodnicy COD Sternik Święta Wielkanocne spędzili w morskim klimacie, w duchu sportu i zdrowej rywalizacji.

Dzięki wsparciu Pani Iwony i pomocy Pani Angeliki zorganizowaliśmy wyjazd do Ustronia Morskiego.

Mimo nietypowej jak na wiosnę pogody, spędziliśmy czas aktywnie i na świeżym powietrzu. Obsypało nas śniegiem, wywiało, wymoczyło .... Czuć, że żyjemy :)

Ustronie Morskie posiada doskonałą bazę piłkarską, z której mogliśmy korzystać. Ponadto organizowaliśmy zajęcia i biegi na plaży oraz zajęcia na siłowni "pod chmurką". Zatem chłopcy w pocie czoła przygotowywali się do mistrzostw piłkarskich, które już wkrótce odbędą się w Warszawie. Prócz ciężkiej sportowej pracy, doskonalenia techniki i wzmacniania kondycji mieliśmy też chwile relaksu w basenach i saunach.

Uczestniczyliśmy w Śniadaniu Wielkanocnym, spotkaliśmy się z księdzem proboszczem, który opowiadał nam o powołaniu, ale i o życiu, o wdzięczności, dawaniu, przyjaźni, szanowaniu człowieka i docenianiu drobnych rzeczy. Wzruszające i pouczające spotkanie.

Tak przygotowani, duchowo i sportowo, pełni siły i wiary już wkrótce ruszymy na podbój Warszawy :)

Agnieszka Bobrzycka
Sławomir Kremer

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1005