Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Brąz u Nafciarzy

W miniony weekend 26-28 stycznia 2018r. zawodnicy trenujący w COD Sternik po raz pierwszy brali udział w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej w Płocku.

Zawody odbywały się na obiektach sportowych Wisły Płock – drużyna z ekstraklasy piłkarskiej. Mecze odbywały się pod balonem także zima była nam nie straszna. Do walki przystąpiło 16 drużyn z całej Polski. Zawodnicy Centrum Opieki nad Dzieckiem ze Szczecina pojechali w najmocniejszym składzie w rocznikach 2001 i młodsi. Mimo że w zawodach mogli grać starsi wychowankowie to Sternik przygotowując się na Mistrzostwa Polski które odbędą się w kwietniu na zawody zabrał tylko chłopców którzy będą mogli brać udział w Mistrzostwach Polski. Sternik w grupie nie przegrał żadnego spotkania i nie stracił żadnej bramki. W półfinale drużyna ze Szczecina spotkała się z odwiecznym rywalem i Mistrzem Polski 2017 drużyną z Kołaczkowa. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie a zawodnicy Sternika dawali z siebie wszystko to i tak przegrali ze starszą drużyną z Kołaczkowa. Mimo porażki reprezentanci COD w meczu o trzecie miejsce i brązowy medal nie dali rywalom żadnych szans wygrywając 4;1 z drużyną z Więcławka. Pierwsze miejsce w turnieju zdobyła po raz trzeci drużyna z Kołaczkowa przed Toruniem i Szczecinem.

Przed Mistrzostwami Polski to dobre przetarcie dla naszych zawodników pod kontem rywalizacji na najwyższym piłkarskim poziomie.

Podczas zawodów odbywały się pokazy ratownictwa medycznego w szczególności zachowania się na zamarzniętych akwenach wodnych. Były też pokazy węży, pająków, jaszczurek, skorpionów.

W drodze powrotnej nie zabrakło wizyty w restauracji KFC na drobny poczęstunek.

Sławomir Kremer

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1724