Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Pożegnanie ferii zimowych z Diebold Nixdorf
poniedziałek, 05 lutego 2018 11:11

26 stycznia 2018 roku z radością odpowiedzieliśmy na zaproszenie pracowników szczecińskiego oddziału firmy Diebold Nixdorf, którzy po raz drugi zdecydowali się przygotować niespodziankę dla podopiecznych placówek Centrum Opieki nad Dzieckiem.

W tym roku około 70 wychowanków spotkało się na wspólnej zabawie w kręgielni-Centrum Handlowego „Galaxy”, gdzie nie zabrakło zdrowej rywalizacji na torach oraz słodkiego i sytego poczęstunku. Rozmowa z koordynatorem akcji panią Emilą Drukałą utwierdziła nas w przekonaniu, iż nasze środowisko lokalne jest otwarte na ciekawe inicjatywy społeczne, ponieważ do akcji włączyli się wszyscy pracownicy firmy poprzez zbiórkę pieniędzy, jak i pomoc na miejscu w trakcie wspólnej zabawy. Spotkanie w kręgielni było nie tylko świetną rozrywką, ale również okazją do zintegrowania środowiska placówek oraz nawiązania nowych znajomości zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

Organizatorom wspólnej zabawy – Wszystkim pracownikom firmy Diebold Nixdorf składamy serdeczne podziękowania.

Joanna Zygo - Ociepa