Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Gala Obywatelska
poniedziałek, 18 grudnia 2017 13:17

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza to święto obchodzone corocznie 5 grudnia. Celem obchodów jest uznanie pracy wolontariuszy na całym świecie za ich trud, czas i umiejętności na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego.

Z tej okazji Biuro ds. Organizacji Pozarządowych Urzędu Miasta Szczecin, zorganizowało już po raz siódmy Galę Obywatelską, w trakcie której wyróżniono 53 osoby za działalność społeczną i angażowanie się w projekt Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Biletem wstępu na Galę była książka, a zebrane „bilety” zostały przekazane Centrum Opieki nad Dzieckiem im. Konstantego Maciejewicza w Szczecinie.

Przy tej okazji pragniemy podziękować Stowarzyszeniu POLITES za szkolenie wolontariuszy, którzy chętnie zgłaszają się do Centrum i dzielnie pomagają w realizacji zadań wychowawczych.

Gala jest jednym z wielu punktów akcji „Przystanek wolontariat”, która trwa przez cały tydzień. W czasie tygodnia wolontariatu, mieszkańcy mogą uczestniczyć w spotkaniach, warsztatach i wielu innych atrakcjach. Mamy nadzieję, że grono wolontariuszy w Szczecinie będzie powiększało się z każdym rokiem.

Dziękujemy bardzo za przekazane książki!

Malwina Mikołajczak

Zdjęcie udostępnione za zgodą Pana Dariusza Gorajskiego (kurier24.pl)

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1733