Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

30 minut w dorosłej Piłce DOMINIKA !!!

W miniony weekend 4 listopada na stadionie Świtu Skolwin odbył się mecz o mistrzostwo III Ligi pomiędzy Świtem Skolwin Szczecin a Polonią Środa Wielkopolska.

Cały mecz układał się dla drużyny gospodarzy ze Szczecina po myśli i po pierwszej połowie wynik był 3:0. W drugiej połowie meczu w 61 minucie na boisko wszedł najmłodszy zawodnik w drużynie Świtu jak i całej III Ligi 16 letni Dominik Dziąbek. W debiucie w dorosłej piłce Dominik zagrał bardzo skoncentrowany na zadania taktyczne i wykonał je bardzo dobrze. Trener Świtu Paweł Ozga dał szanse naszemu reprezentantowi Centrum Opieki nad Dzieckiem jak i kapitanowi Reprezentacji Polski „Nadzieja na Mundial” zadebiutować na boiskach III Ligi za bardzo dobre wyniki sportowe na treningach. Drużyna Dominika wysoko 5:0 pokonała bardzo silna drużynę z Środy Wielkopolskiej i tym samym umocniła się na fotelu lidera III Ligi z wielkimi szansami na awans do II Ligi ogólnopolskiej.

Gratulujemy sukcesów boiskowych Dominikowi i nie możemy doczekać się dalszych występów ligowych.

Sławomir Kremer z drużyną Sternik