Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

MISTRZ POLSKI POKONANY

W miniony weekend – 28 października 2017 r., w Kołaczkowie pod Wrześnią reprezentanci Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie STERNIK brali udział w IV Integracyjnym Turnieju Piłki Nożnej pod patronatem Łukasza Fabiańskiego.

Organizatorem turnieju była Placówka OWDiR Kołaczkowo - Mistrzowie Polski 2017 w Piłce nożnej „Nadzieja na Mundial”. Nasza reprezentacja podczas Mistrzostw Polski 2017 doznała porażki w półfinale z drużyną z Kołaczkowa – swoim odwiecznym rywalem. Drużyna z Kołaczkowa zdobyła poprzednim razem złoty medal, a Sternik brązowy.

W turnieju uczestniczyły drużyny z całej Polski, a zwody odbywały się na boisku typu Orlik. Drużyna ze Szczecina Sternik pewnie wygrała w swojej grupie tracąc tylko jedną bramkę. W grupie półfinałowej Sternik rozegrał 2 spotkania i oba wygrał. Tym samym znalazł się w wielkim finale. Do finału dotarł także gospodarz i obecny Mistrz Polski Horyzont z Kołaczkowa. Mecz był rewanżem za kwietniowe mistrzostwa. Sternik do spotkania podszedł bardzo skoncentrowani z odpowiednią taktyką. Zawodnicy COD w 100% zrealizowali założenia taktyczne i w finale pokonali gospodarzy 3:0, zdobywając złoty medal. Turniej zorganizowany był na wysokim poziomie sportowy. Najlepszym zawodnikiem został Dominik – kapitan zespołu Sternika który dostał w nagrodę oryginalna koszulkę patrona zawodów – Łukasza Fabiańskiego z autografem.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Sławomir Kremer