Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

WAKACYJNY PAMIĘTNIK Z WISEŁKI
poniedziałek, 18 września 2017 13:23

W dniach 16-22 sierpnia 2017 roku wychowankowie z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Maciejkowa przystań” uczestniczyli w kolonii letniej zorganizowanej w miejscowości Wisełka.

Pobyt w kurorcie nadmorskim nastawiony był w dużym stopniu na aktywny wypoczynek. Poznawaliśmy i przemierzaliśmy pobliskie szlaki oraz ścieżki edukacyjne Wolińskiego Parku Narodowego. Zdobyliśmy po krótkiej wspinaczce latarnię morską „Kikut”, jak i opłynęliśmy rowerami wodnymi pobliskie jezioro „Zatorek”. Podopieczni otrzymali również możliwość zapoznania się z tajnikami starochińskiej sztuki walki „Tai Chi”.

Warunki pogodowe umożliwiły nam kąpieli w Morzu Bałtyckim, które odbywaliśmy pod czujnym ratowniczym okiem pana Stanisława oraz naszego sympatycznego kompana – krokodyla Gieny. Pokusiliśmy się także o wycieczkę gokartową szlakiem nadmorskim oraz chwilę skupienia przy modlitwie w miejscowym kościele. Każde popołudnie staraliśmy się wypełnić zabawami lub meczami piłki nożnej na przyległym boisku sportowym. Wieczór postanowiliśmy uatrakcyjnić występami muzycznymi młodych artystów podczas festiwalu piosenki piżamowej. Nasz wspólny oraz przyjemny wypoczynek zdecydowaliśmy się zakończyć ogniskiem połączonym z rytmiczną dyskoteką.

Składamy serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich uśmiechniętych osób, które umiliły nam tegoroczny nadmorski wypoczynek. Wisełko, do zobaczenia podczas przyszłych wakacji!

Jakub Karwowski

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1732