Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

W POSZUKIWANIU SPORTOWYCH ATRAKCJI – ZEW MORZA W BYDGOSZCZY
środa, 05 lipca 2017 08:39

Kolejny wspólny wyjazd i kolejna sportowa atrakcja! W piątek 23 czerwca drużyna Zew Morza Szczecin wybrała się na wycieczkę do Bydgoszczy, aby w ramach nagrody za udział w Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej obejrzeć mecz Serbia – Hiszpania. Zawody sportowe odbyły się w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej U-21.

Wydarzeniu towarzyszyły spore emocje, bowiem mieliśmy okazję ujrzeć w akcji głównego faworyta do zwycięstwa w całym turnieju. Serbowie, dopingowani w meczu przez grupkę krewkich kibiców, nie sprostali ostatecznie Hiszpanom przegrywając mecz 1:0. My natomiast w ramach solidarności z przegranymi zdecydowaliśmy się na wspólną sesję fotograficzną z najwierniejszymi serbskimi fanami. Trzeba przyznać, że są oni bardzo sympatycznymi ludźmi.

Nasz wyjazd zorganizowała firma Continental, pełniąca wsparcie dla stowarzyszenia „Nadzieja na Mundial”, które corocznie organizuje Mistrzostwa Polski oraz Świata w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka.

Składamy również serdeczne podziękowania współuczestnikom naszej sportowej atrakcji – wychowankom Domu Dziecka w Łobzie, jak i stale uśmiechniętej oraz pomocnej pani Aleksandrze – będącej pilotem naszej wycieczki! Pozdrawiamy, Zew Morza Szczecin.

Jakub Karwowski