Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Mocne zakończenie sezonu – ZŁOTO
czwartek, 29 czerwca 2017 10:52

21. czerwca 2017 roku w Gorzowie Wielkopolskim odbył się XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci, w którym drużyna Centrum Opieki nad Dzieckiem „STERNIK” zajęła pierwsze miejsce.

W związku z zakończeniem roku szkolnego na gorzowski turniej pojechaliśmy w bardzo dobrych nastrojach i bez presji o wynik zawodów. Nasi zawodnicy nie przegrali żadnego meczu. Tylko jeden mecz zakończył się remisem – 1:1 z bardzo dobrą drużyną z Poznania. Remis nie przeszkodził naszym zawodnikom w zapewnieniu sobie złotego medalu. Szczecin obronił zatem "złoto" z ubiegłego roku i na zakończenie sezonu piłkarskiego 2016/2017. Tym samym zawodnicy „Sternika” udowodnili swoją wysoka formę, co dobrze wróży przed rozpoczynającymi się niebawem Mistrzostwami Świata 2017, na które mają szansę pojechać zawodnicy ze Sternika.

Bardzo cieszy wysoka forma naszych sporowców, udokumentowana podczas turnieju w Gorzowie nagrodą indywidualną dla Mateusza, który został królem strzelców turnieju.

Gratuluje wszystkim zawodnikom grającym w barwach naszego COD Sternik udanego sezonu, a kibicom i pracownikom Centrum Opieki nad Dzieckiem za wsparcie w ciężkiej pracy.

Już niedługo, bo 1. lipca, nasi reprezentanci do kadry Narodowej Polski pojadą na zgrupowanie, aby trenować do Mistrzostw. Gorąco zachęcam do kibicowania Reprezentacji Polski podczas V MISTRZOSTW ŚWIATA 2017 w Warszawie 15. lipca!

Sławomir Kremer