Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Mistrzostwa Europy U-21 !!!
czwartek, 29 czerwca 2017 10:37

Podopieczni Centrum Opieki nad Dzieckiem uczestniczyli w wielkim Święcie Piłkarskim. 16 czerwca 2017 roku kibicowali drużynie z Polski na meczu otwarcia Mistrzostw Europy U-21 Polska – Słowacja.

Mecz otwarcia odbył się na stadionie "Arena Lublin", gdzie zasiadło 15 tysięcy kibiców. Spotkanie rozpoczęło się pokazami grup tanecznych z kilku szkół tańca. Dla naszych młodych piłkarzy ze Sternika uczestnictwo w tak wielkim wydarzeniu sportowym w Europie było niesamowitym przeżyciem i przygodą.

Całość dwudniowej wycieczki było zorganizowane przez firmę Continental, która od lat wspiera stowarzyszenie Nadzieja na Mundial – organizatorów Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata. Wycieczka ta była nagrodą za zdobycie brązowego medalu Mistrzostw Polski 2017.

Mimo przegranej reprezentacji Polski ze Słowacją U – 21 2:1, atmosfera na stadionie była wspaniała, a wszyscy zgromadzeni kibicowali do ostatniego gwizdka sędziego. Trzeba przyznać, iż hymn Polski, odśpiewany przez piętnaście tysięcy kibiców wywołuje niesamowite uczucia i dreszcze.

Sławomir Kremer