Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Mistrzostwa Polski w Warszawie

W Warszawie 29 kwietnia 2017r. odbyły się zawody 40 drużyn o tytuł Mistrza Polski Dzieci z Domów Dziecka w piłce nożnej.

Drużyna z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie Sternik, która po raz ósmy brała udział w tej sportowej imprezie stanęła na podium zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski. Nagrodą dla zawodników jest wyjazd w czerwcu na Euro U21 gdzie będą kibicować Polsce podczas meczu otwarcia! Królem strzelców Mistrzostw Polski został nasz zawodnik – Dominik. Wielkim wyróżnieniem jest też powołanie Dominika, Mateusza, Grzegorza i Damiana na zgrupowanie do reprezentacji POLSKI na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w lipcu 2017r. Brawa również należą się młodszym chłopcom, którzy dobrze zaprezentowali się na Mistrzostwach zdobywając bezcenne doświadczenie z tak wielkiej imprezy sportowej.

Zdobycie BRĄZOWEGO MEDALU NA MISTRZOSTWACH POLSKI to wielki sukces dla drużyny tak młodej ponieważ aż 7 z 10 zawodników reprezentowało po raz pierwszy barwy COD Sternik w Warszawie.

Dziękuje i Gratuluje Sławek Kremer