Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Srebrny krążek NASZ !!!

W majowe Święto Konstytucji 3 Maja w Warszawie w hali sportowej OSiR Warszawa- Ochota odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Halowej Piłce Nożnej im. Kazimierza Deyny.

Na zawody do stolicy przyjechało 13 najlepszych drużyn z Polski, aby walczyć o złoty medal i tytuł Mistrza Polski w Halowej Piłce Nożnej w 2017 roku. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym jaki i organizacyjnym. Towarzyszyła miła atmosfera i pasja do sportu.

Reprezentacja COD Sternik do Warszawy pojechała w składzie: rodzynka Korneli 2006r. oraz 7 bardzo młodych piłkarzy : Marcin 2005r. Bartek 2006r. Karol 2005r.Justin 2005r. Bartek 2007r. Michał 2005r. Sebastian 2008r. Ci młodzi zawodnicy wspierani naszymi byłymi mistrzami Kamilem 1999r., Patrykiem 1999r., Denisem 2001r, Dawidem 2002r. , Kacprem 2001r. i Patrykiem 2003r.

Na halowe zawody nie mogli pojechać najlepsi zawodnicy którzy zostali na zgrupowaniu Reprezentacji Polski w Miętne.

Chłopcy ze Szczecina bronili tytułu Mistrza Polski z wielkim zaangażowaniem i poświeceniem. Rozegrali bardzo dobre zawody, przegrywając tylko 2;1 z odwiecznym rywalem drużyna z Kołaczkowa i tym samym zdobyli srebrny medal tytułu VICEMISTRZA POLSKI w Halowej Piłce Nożnej 2017.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Patryk zdobywając nagrodę indywidualna.

Oficjalnie na arenie ogólnopolskiej zadebiutowała w drużynie Sternika młoda zawodniczka Kornelia , która swoimi umiejętnościami dorównywała niejednemu zawodnikowi.

Gratulujemy wszystkim za wspaniały sukces sportowy

Dziękuje i Gratuluje Sławek Kremer