Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Wielkanocne warsztaty tworzenia ozdób i dekoracji
czwartek, 04 maja 2017 09:55

5 kwietnia 2017roku na sali gimnastycznej Centrum Opieki nad Dzieckiem odbyły się kreatywne warsztaty, podczas których podopieczni mogli wykonać wiele ciekawych ozdób i dekoracji na przygotowanych dla nich stoiskach.

Organizatorami imprezy w tym roku było szacowne grono specjalistów placówki, którzy włożyli sporo czasu, chęci i zaangażowania przy tworzeniu warsztatów. Dla przybyłych osób nie zabrakło tworzenia ozdób z siana, sklejki, gipsu czy rolek papierowych. Wykonywane były też kartki świąteczne i jajka różnymi metodami od decupage, po cekiny. Stoiskiem najbardziej obleganym było tworzenie, wypieków i ozdabianie ciasteczek. Dzieci wraz z opiekunami otrzymały karty i przechodząc przez kolejne stoiska zbierały pieczątki, które uprawniały do odebrania dodatkowego upominku dla grupy. W trakcie twórczej pracy można było sprawdzić swoją wiedzę dot. tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkiej Nocy biorąc udział w quizie prowadzonym przez panią Anię Oleś. Punktem kulminacyjnym było rozstrzygnięcie konkursu na ozdobę wielkanocną. Dostarczone przez wszystkie filie prace zostały poddane ocenie jury i nagrodzone.

  • I miejsce – zając – Dom pod Platanami
  • II miejsce – palma – Maciejkowa przystań
  • III miejsce – palma – Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich twórców.

Dla organizatorów wielką niespodziankę i radość sprawiło liczne przybycie wraz z dziećmi ich najbliższych, którzy aktywnie pomagali i wspierali ich w pracy. Widać było zaangażowanie i dumę z wykonanych prac.

Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie przy organizacji warsztatów.

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1681