Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Wielkanoc w sportowym duchu
czwartek, 04 maja 2017 09:31

Tegoroczne Święta Wielkanocne młodzież z Centrum Opieki nad Dzieckiem trenująca w Uczniowskim Klubie Sportowym Sternik Szczecin miała okazję spędzić nad morzem.

Był to też obóz przygotowawczy do zbliżającego się turnieju w Warszawie. Tuż po przyjeździe udaliśmy się na boisko, aby doskonalić umiejętności piłkarskie naszych zawodników. Spędziliśmy mile i aktywnie świąteczny czas. Codzienne zajęcia wzmacniały naszą kondycję oraz doskonaliły techniki piłkarskie. Mimo, iż pogada płatała figle, wytrwale spacerowaliśmy po plaży, biegaliśmy do latarni w Niechorzu po jajka wielkanocne:)

Zarówno wybrzeże, jak i okoliczny lasek okazały się doskonałe do obcowania z przyrodą. Na koniec każdego dnia udawaliśmy się na basen, gdzie, korzystaliśmy z masażów solankowych, wypoczywaliśmy w jacuzzi i czerpaliśmy ciepło z sauny.

Nasi sportowcy spędzili kolejne udane święta, dopisywały humory i zaangażowanie w zajęcia.

Gorąco dziękujemy naszym sponsorom wyjazdu, bez których obóz dla dzieci nie byłby możliwy do zrealizowania.

Agnieszka Bobrzycka, Beata Muszyńska, Sławomir Kremer

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1773