Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

„Prawy brzeg kultury” na sportowo
piątek, 16 grudnia 2016 09:59

W czwartkowe popołudnie 15 grudnia wychowankowie „Czereśniowego domku”, „Domu nad jeziorem” i „Domu na wzgórzu” - uczestnicy projektu „Prawy brzeg kultury”, spotkali się z człowiekiem, którego pasją życiową jest SPORT.

Pan Maciej Szyszko jest managerem sportu, właścicielem „Manufaktury Sportu” – firmy działającej w obszarze sportu i rekreacji, jest Komisarzem Miejskiej Ligi Basketu, przewodniczącym stowarzyszeń promujących kulturę fizyczną oraz przewodniczącym Rady Osiedla Podjuchy. Bohater spotkania opowiedział dzieciom o swoich zainteresowaniach, osiągnięciach i ciekawostkach związanych z organizacją niektórych wydarzeń sportowych odbywających się w naszym mieście. Uczestnicy spotkania mieli okazję do wypróbowania swych sił w budzącej wiele emocji zabawie z rzutami do kosza. Pan Maciej obdarował dzieci upominkami, a każda z placówek dostała piłkę do kosza. Dzieci zostały zaproszone do wzięcia udziału w biciu rekordu Guinnessa ( rzuty do kosza), które odbędzie się w Szczecinie w przyszłym roku.

Pan Maciej przekazał dzieciom wiele ważnych wskazówek dotyczących przyjmowania odpowiednich postaw życiowych i dążenia do realizowania własnych marzeń i planów.

Aneta Rochna

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1004