Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Festiwal piosenki zimowej
piątek, 16 grudnia 2016 09:48

12.12.2016 w placówce Maciejkowa Przystań odbył się Festiwal Piosenki Mikołajkowej.

W wokalnym turnieju zmierzyli się podopieczni Centrum Opieki nad Dzieckiem. Występy uświetniła świąteczna i radosna atmosfera. Wspólna zabawa oraz szczery doping liczne zgromadzonej publiczności dodawał otuchy i odwagi małym i dużym artystom. Oprócz znanych utworów podopieczni placówki „Dom na wzgórzu” Natalia i Tomasz zaśpiewali świąteczny utwór własnego autorstwa. Dodatkową atrakcję wieczoru stanowił kulinarny konkurs na „ piernikową wariację”. Piernikowa kreatywność spowodowała jednak ,że jury miało bardzo trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzcy. Po zakończeniu części festiwalowej i wręczeniu nagród mogliśmy wszyscy bawić się w rytmie muzycznych hitów na dyskotece, którą specjalnie na te okazję przygotował i poprowadził pan Jakub Karwowski i delektować się smakiem pysznych pierników w różnym wydaniu.

Aleksandra Drwiła

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1047