Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Szaleństwa z NATO
piątek, 16 grudnia 2016 09:40

Tradycyjnie już, jak co roku, podopieczni Centrum Opieki nad Dzieckiem „Mikołajki” spędzili z zaprzyjaźnionymi z naszą placówka żołnierzami stacjonującej w Szczecinie bazy NATO.

Świąteczną i ciepłą atmosferę, którą stworzyli gospodarze uświetniło mnóstwo niespodzianek i atrakcji, a także pyszny poczęstunek i obecność tak mocno oczekiwanego przez wszystkie dzieci św. Mikołaja. Początek mikołajkowego szaleństwa miał miejsce w Parku Trampolin „JUMP”. Skokom, saltom i innym akrobacjom nie było końca, a pozytywna energia nie opuszczała zarówno dzieci jak i dorosłych. Wspólna zabawa sprawiła wiele radości i liczne uśmiechy na twarzach dzieci. W trakcie wizyty w Parku Trampolin naszym podopiecznym towarzyszyła grupa zaprzyjaźnionych klaunów, która dostarczała mnóstwo wrażeń i gwarantowała świetną zabawę. Starsze dzieci miały możliwość zmierzyć się w turnieju piłki nożnej w specjalnie przygotowanej strefie play – station. Kulinarnym hitem wieczoru była oczywiście prawdziwa, wojskowa grochówka no i uwielbiana przez wszystkie dzieciaki pizza. Największe emocje wzbudziła jednak obecność św. Mikołaja, który odwiedził dzieciaki z workiem pełnym prezentów. Pełni wrażeń, w świetnych nastrojach i z ogromnymi prezentami wróciliśmy do placówki. Bardzo dziękujemy za możliwość przeżycia tylu radosnych chwil i spędzenia wspólnie tak cudownego dnia.

Aleksandra Drwiła

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1009