Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Drużynowe zmagania kulinarne
środa, 09 grudnia 2015 11:38

W piątkowe popołudnie 20 listopada w Centrum Opieki nad Dzieckiem odbyła się już III Edycja Top CHEF .

Trzecia edycja zawodów kulinarnych odbyła się pod hasłem TOP CHEF TEM . Do zawodów przystąpiło 17 zespołów trzy osobowych z rożnych placówek Centrum. Jury w składzie Pani Monika, Renata, Grażyna oceniało wygląd uczestników, umiejętność przygotowania potraw, kreatywność, szybkość i porządek na stanowisku. Nowością podczas zawodów Top Chef była konkurencja z wiedzy kulinarnej (znajomość smaków i produktów). Jury wraz z Panią Dyrektor Agnieszką wyróżniły dwie drużyny z placówek Dom nad jeziorem i Dom na wzgórzu wyjściem do restauracji KFC. Trzecie miejsce zdobyła drużyna z placówki Przy fontannach- bon na 100zł, drugie miejsce Maciejkowa przystań gr. I – bon na 150zł .

Pierwsze miejsce w III edycji TOP CHEF TEAM zdobyła drużyna z placówki Pod Lipą – bon na 250zł oraz nagrody indywidualne dla zawodników po 100zł. Ogromne gratulacje.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na III edycje TOP CHEF TEAM wychowankom i wychowawcom, którzy bardzo licznie stawili się na zawody. Dziękujemy całemu Jury, które miało nie latą zadanie. Podziękowania dla Pani Dyrektor Agnieszce , Pani Renacie, Eli , Agnieszce, Marioli, Oli, Panu Mariuszowi za pomoc w organizacji zawodów kulinarnych.

Sławomir Kremer

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1747