Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

„Opowieść Wigilijna” w „Domu na wzgórzu”
środa, 09 grudnia 2015 11:27

 

Dnia 3 grudnia dzieci i wychowawcy z „Domu na wzgórzu” po raz drugi zachwycili wszystkich swoimi umiejętnościami aktorskimi, tym razem przedstawiając sztukę opartą na znanym opowiadaniu Charles'a Dickens'a pod tytułem „Opowieść Wigilijna”.

Po pracowitych dwumiesięcznych przygotowaniach i żmudnych próbach aktorzy zaprosili swoich rodziców, przyjaciół i sąsiadów, by przed nimi wystąpić i uczcić wspólnie swoją pracę. Nie obyło się bez stresu, który na szczęście zadziałał tak mobilizująco, że przedstawienie wypadło lepiej niż w najśmielszych wyobrażeniach reżysera.

Był to wieczór pełen pozytywnych wzruszeń i świątecznych emocji, ukazujący to co w życiu człowieka powinno być najważniejsze. Dzieci swoim występem chciały przypomnieć niejednemu dorosłemu, że pieniądze nie dają szczęścia, a prawdziwie szczęśliwy człowiek to taki, który szanuje innych ludzi i dba o swoich bliskich. Po przedstawieniu aktorzy zaprosili gości do wspólnego śpiewania kolęd oraz skosztowania słodkich pyszności.

Wuj Ebenezer Scrooge powiedział: „Jestem taki szczęśliwy, czuję się tak lekko” i to uczucie towarzyszyło nie tylko jemu, ale wszystkim uczestnikom przedstawienia jeszcze długo po jego zakończeniu.

Justyna Kobus

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2259