Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Wyróżnienia dla pracowników jednostek pomocy społecznej
wtorek, 01 grudnia 2015 13:17

18 listopada 2015 r. w Teatrze Współczesnym w Szczecinie odbyła się wojewódzka uroczystość Dnia Pracownika Socjalnego, która dedykowana jest przedstawicielom placówek pomocy i integracji społecznej, organizacji pozarządowych, terapeutom oraz wolontariuszom.

Gala zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki była okazją do podziękowania za dotychczasową pracę oraz wręczenia nagród wszystkim, którzy pomagają osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej – finansowej, zdrowotnej, zawodowej lub mieszkaniowej.

Z dumą informujemy, że odznaczeniem „Przyjaciel Dziecka” wyróżniono Agnieszkę Bobrzycką – zastępcę dyrektora Centrum Opieki nad Dzieckiem im. Konstantego Maciejewicza w Szczecinie oraz Aleksandrę Drwiłę z Centrum Opieki nad Dzieckiem im. Konstantego Maciejewicza w Szczecinie. Honorowe odznaki wręczył naszym pracownikom Prezes Zarządu Oddziału Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Zygmunt Pyszkowski.

Święto wszystkich pracowników pomocy społecznej ustanowiono w 1996 r. Obchodzone jest 21 listopada.

Natomiast 24 listopada 2015 r. w hali Opery przy ul. Energetyków w Szczecinie odbyły się miejskie obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Podczas uroczystości wyróżnieni zostali najlepsi pracownicy jednostek pomocy społecznej.

Za pracę na rzecz pieczy zastępczej nagrody otrzymali także pracownicy Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie: Iwona Skrzyńska-Wojciechowska, Małgorzata Niemczyk i Karolina Tomczyk.

Serdecznie gratulujemy

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2261